Lifestyle

Córka Adama Małysza wrzuciła do sieci wideo ze ślubu. Zobacz jak wyglądało ich wesele.

Ewelina

Sept. 10, 2021, 2:10 p.m.

Córka Adama Małysza wrzuciła do sieci wideo ze ślubu. Zobacz jak wyglądało ich wesele.

Tydzień temu pisaliśmy o ślubie Karoliny Małysz. Jej mężem został Kamil Czyż. Przypomnijmy, że ślub odbył się w Szczyrku. Na sale weselną para wybrała lokal „Romeo i Julia”.

Krótko po uroczystości ślubnej i weselu, do sieci trafiły pierwsze zdjęcia. Rąbka tajemnicy jako pierwsi uchylili rodzice Panny Młodej- Iza i Adam Małysz. Nowożeńcy natomiast długo wstrzymywali się z publikowaniem zdjęć…

Pani Karolina na Instagramie wreszcie pokazała nieco więcej…

Niedawno małżonkowie podzielili się nagraniem przedstawiającym ich pierwszy taniec weselny. 

Para zatańczyła do piosenki „Something Just Like This”. Internauci są zachwyceni wystąpieniem. W sieci pojawiły się komentarze, że „córka Orła z Wisły” ma niezwykły talent taneczny, podobnie jak jej mama. Iza Małysz bowiem uczestniczy w programie telewizyjnym „Taniec z Gwiazdami”. Od jury zbiera wysokie noty.

W środę natomiast do sieci trafił wyczekiwany przez obserwatorów i fanów filmik z zabawy weselnej. Impreza była niezwykle huczna i taneczna. 

W materiale zobaczyć też możemy momenty z przygotowań do ślubu oraz przysięgę składaną przez małżonków. 

Pani Karolina zatytułowała materiał :  „Zwiastun Ślubny”

Nagranie rozczuliło internautów. W komentarzach wyczytać można mnóstwo pozytywów.

Zapowiedź sesji ślubnej…

Dzień później świeżo upieczona żona zamieściła na swoim koncie zdjęcie z plenerowej sesji.

Konwencja zdjęcia jest bardzo naturalna i romantyczna. Zdjęcie zrobione jest na łonie pięknej natury. Kobieta ma na sobie subtelną, zwiewną, białą suknie. Jej mąż – Kamil ubrany jest w białą koszulę i krótkie spodenki. 

Pani Karolina rozbawiła internautów opisem do fotografii : „Chodź na zupę”.

Wszystkie materiały, które para wrzuciła do sieci spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Obserwatorzy licznie komentują zdjęcia i filmik. Panią Karolinę opisują jako piękną księżniczkę. Małżonkowie odbierani są za bardzo pozytywne i szczere osoby.

Państwo Małysz o prezencie dla córki i zięcia…

„To był duży spontan. Prezentem jest to, że rodzice opłacają to wesele. Młodych na to nie stać. Wiem, że nasi swatowie, czyli rodzice Kamila, ufundowali młodym podróż poślubną, a my postanowiliśmy, że tradycyjnie, jak za naszych czasów, wręczymy im talon na M1. Czyli pierwsze gniazdko. Nie jest jeszcze wybrane, oni jeszcze mają rok studiów, muszą się gdzieś tam określić, co będą chcieli dalej robić, a później postaramy się im w tym pomóc. Oni studiują w Krakowie, więc nie wiadomo, czy to będzie Kraków, Wisła czy Ustroń.”- słyszymy wypowiedź Adama Małysza dla JastrząbPost.pl

Jeszcze raz gratulujemy Nowożeńcom ! Trzymamy kciuki za realizacje planów!