Wielki powrót “Przyjaciół”! Podano datę. Gdzie i jak oglądać?

Agnieszka
Newsy
14.05.2021 11:00
Wielki powrót “Przyjaciół”! Podano datę. Gdzie i jak oglądać?

Fani kultowego serialu "Przyjaciele" mają na co czekać. Pojawienie się nowego odcinka specjalnego zapowiadano już dawno. Ze względu na pandemię nie ujawniano jednak konkretnej daty. Aż do teraz. Serial ma zostać wyemitowany w serwisie HBO Max, który oficjalnie nie jest dostępny w Polsce. Jest jednak łatwy sposób, aby uzyskać do niego dostęp w legalny sposób. 

Jak czytamy na Wikipedii,  przez dziesięć lat produkcji serial otrzymał aż6 nagród Emmy, w tym dla najlepszego serialu komediowego, a także Złoty Glob, dwie nagrody Stowarzyszenia Aktorów Filmowych oraz 56 innych nagród i 152 nominacje.

Rachel, Monica, Phoebe, Ross, Joey i Chandler to postacie, które na stałe weszły do popkultury. 

 

 “Przyjaciele powracają”

 

HBO Max powraca z odcinkiem specjalnym “Przyjaciół”. W odcinku zobaczymy nie tylko szóstkę przyjaciół z dawnych lat. Wystąpią w nim także znane postacie, takie jak  Kit Harington, Lady Gaga, David Beckham, Justin Bieber, Reese Witherspoon oraz członkowie zespołu BTS. 

 Kiedy wyemitowany zostanie nowy odcinek “Przyjaciół”?

 HBO Max poinformowało, że nowy odcinek serialu fani ujrzą już 27 maja. Będzie on jednak dostępny tylko w HBO Max, który w Polsce niestety nie jest dostępny - oficjalnie. Możemy jednak uzyskać do niego dostęp. 

 Jak zdobyć dostęp do HBO Max z Polski? 

HBO Max w Polsce nie jest oficjalnie dostępny. Serwis łączy bowiem jedynie urządzenia z adresem IP pochodzącym ze Stanów Zjednoczonych. IP naszego urządzenia da się jednak zmienić. 

 

Aby zdobyć dostęp do HBO Max musielibyśmy zainstalować na komputerze sieć VPN (Virtual Private Network), która umożliwia zmienianie naszego adresu IP tak, aby wyglądało, że łączymy się z siecią z innego miejsca na świecie. W tym przypadku należałoby wybrać Stany Zjednoczone. 

 

Istnieje wiele programów VPN, są one zupełnie legalne i posiadają wiele innych korzyści. Ich największą zaletą jest zwiększenie naszego bezpieczeństwa w sieci. 

 

 "VPN jest skrótem rozwijanym jako „Virtual Private Network”, co oznacza „wirtualną sieć prywatną”. Taka sieć VPN szyfruje Twoje działania w Internecie, ukrywa adres IP i chroni Twoją tożsamość online. Połączenie VPN oferuje bezpieczny dostęp do aplikacji, stron internetowych i platform rozrywkowych z dowolnego miejsca na świecie. Usługi VPN to zatem najprostszy sposób na prywatność w sieci." - czytamy na stronie https://nordvpn.com/

 

 

 

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną