Zabiegi bankietowe – czym są i z jakich warto skorzystać?

Zabiegi bankietowe – czym są i z jakich warto skorzystać?

Rodzaj takich zabiegów jest bardzo szybki, przyjemny i bezinwazyjny, dzięki czemu od razu po wyjściu z gabinetu możemy cieszyć się wyjątkowym efektem. Zabiegi bankietowe bardzo często są wykonywane tuż przed ważnym wydarzeniem, stąd też taka nazwa. Przeważnie jest to połączenie nawilżania z odżywianiem skóry twarzy. Dowiedzmy się zatem, czym tak dokładnie jest zabieg bankietowy.

Zdjęcie Zabiegi bankietowe – czym są i z jakich warto skorzystać? #1

Zabiegi bankietowe

Gabinety kosmetyczne w swoich ofertach bardzo często podkreślają zabiegi bankietowe. Na ogół inne zabiegi wywołują zaczerwienienie lub sam efekt nie jest natychmiastowo widoczny. Te bankietowe natomiast można wykonać nawet dzień przed ważnym wydarzeniem, jako że w delikatny, ale efektywny sposób odżywiają skórę naszej twarzy.

Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla tych osób, które nie korzystają regularnie z gabinetów kosmetycznych lub zwyczajnie zabrakło czasu, albo informacje na temat ważnego wydarzenia spłynęły w krótkim czasie.

Zabieg bankietowy jest zbiorem krótkich zabiegów, które odświeżają naszą zmęczoną skórę. Przeważnie rozpoczyna się delikatnym peelingiem. Następnie nakładane jest serum i maseczka, a to dzieje się w połączeniu z masażem skóry, dzięki czemu poprawia się krążenie krwi.

W efekcie otrzymamy odżywioną, nawilżoną i pozbawioną stresu skórę z poprawionym kolorytem. Dodatkowo można liczyć na zmniejszenie cieni pod oczami.

Jakie zabiegi bankietowe można znaleźć w gabinetach?

Kriomezolifting

Taki zabieg rozpoczyna się standardowo peelingiem i serum z witaminą C. Następnie wprowadzana jest terapia falami radiowymi, które podgrzewają wewnętrzną warstwę skóry. Po tym etapie wykonywana jest krioterapia, której zadaniem jest schłodzenie skóry. Dzięki temu nasza skóra twarzy będzie dotleniona, z poprawionym krążeniem oraz odżywiona. Dodatkowo dzięki temu poprawia się produkcja kolagenu.

Geneo

Polega na złuszczaniu naskórka, wprowadzeniu CO2, co pozwoli na poprawienie krążenia krwi, dotlenimy oraz odżywimy skórę twarzy. Dodatkowo rozprowadzany jest żel, który doskonale się wchłania i regeneruje naszą zmęczoną skórę.

Zdjęcie Zabiegi bankietowe – czym są i z jakich warto skorzystać? #2

Zabieg ze złotem

Jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów bankietowych wybieranych przez klientów. Posiada on różne rodzaje – wprowadzanie jonów złota poprzez ultradźwięki, maseczki ze złotem, ale największą popularnością cieszą się arkusze ze złota nakładane na skórę. Taki zabieg zmniejszy widoczność zmarszczek, rozświetli i pozbędzie się przebarwień.

Cryolift

Ten zabieg polega na krioterapii, czyli pobudzeniu komórek poprzez światło LED, a następnie obniżeniu temperatury skóry do -15 stopni Celsjusza. Dzięki temu poprawi się krążenie krwi, a sama skóra będzie lepiej wchłaniać serum. Dzięki temu uzyskamy rozświetloną, pozbawioną widocznych zmarszczek oraz odżywioną skórę.

Hydrafacial

Jest to połączenie oczyszczania z nawilżaniem. Pierwszym krokiem w tym zabiegu jest dermabrazja, której zadaniem jest oczyszczenie naszej skóry w sposób bardzo łagodny i bez podrażnień. Często stosowane jest również zasysanie próżniowe, które pozbywa się złuszczonego naskórka z naszej skóry. Następnie nakładane jest serum przeciwutleniające i nawilżające.

Pamiętaj, aby przed każdym zabiegiem uzyskać informacje na temat przeciwwskazań oraz jaki zabieg najlepiej będzie odpowiadał twojemu typowi skóry.

Emila

true

Polecane