Czego nie kupować facetowi na prezent? Z tych prezentów raczej się nie ucieszy

Czego nie kupować facetowi na prezent? Z tych prezentów raczej się nie ucieszy

Kupno trafionego prezentu to nie lada wyzwanie. Kupienie go bliskiej osobie, tym bardziej nie jest łatwe. Zapewne nie raz było tak, że chodziłaś po sklepie i szukałaś odpowiedniego podarunku dla swojego faceta. Sprawdź, z jakich upominków twój facet na pewno nie będzie zadowolony!

Zdjęcie Czego nie kupować facetowi na prezent? Z tych prezentów raczej się nie ucieszy #1

Odpowiedni prezent 

Kupienie prezentu dla faceta jest podobno łatwiejsze niż dla kobiety. Nic jednak bardziej mylnego. Jest to tak samo trudne o ile nie trudniejsze, ponieważ ile można kupować skarpety i bokserki. Poniżej znajdziesz listę, która podpowie ci, czego nie kupować swojemu partnerowi. Podarki te na pewno nie wywołają uśmiechu na jego twarzy!

Bibeloty

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla swojego faceta, to lepiej nie kupuj mu żadnych bibelotów. Nie są to prezenty, które facet doceni. Breloki, ozdobne pudełka, figurki czy świeczki to nie prezenty, z których facet będzie się cieszył. Zapewne uśmiechnie się i ci podziękuje, ale nie wywoła to w nim radości. Mężczyźni nie lubią rzeczy, które zbierają kurz, wolą raczej przydatne i gustowne prezenty.

Zdjęcie Czego nie kupować facetowi na prezent? Z tych prezentów raczej się nie ucieszy #2

Kosmetyki

Kosmetyki w formie prezentu dla faceta nie są dobrym pomysłem. Szczególnie jeśli są to kosmetyki np. do cery trądzikowej lub przeciwzmarszczkowe. Po pierwsze taki podarek sugeruje mu, że ma problemy z cerą, a po drugie faceci nie lubią spędzać wiele czasu w łazience i raczej nie będą pamiętać, aby je regularnie stosować.

Prezenty z jego zdjęciem

Po żadnym pozorem nie kupuj swojemu facetowi kubka, poduszki, ramki czy breloka z jego zdjęciem. Taki prezent raczej na pewno wyląduje w tylnej części szafy, gdzie będzie zapomniany. Mało który facet lubi pozować do zdjęć a co dopiero oglądać się codziennie na kubku czy poduszce. Jeśli nie chcesz, aby twój prezent wywołał na twarzy partnera prawdziwy uśmiech radości, to nie kupuj mu prezentów z jego podobizną.

Książka

Jeśli twój facet interesuje się jakąś dziedziną, to kupienie mu książki na ten temat jest jeszcze okej. Literatura, która natomiast jest całkiem odmienna od jego zainteresowań, nie będzie dobrym wyborem. Po otrzymaniu takiego podarku facet będzie czuł się zobligowany do jej przeczytania, mimo że nie będzie miał na to ochoty.

Zdjęcie Czego nie kupować facetowi na prezent? Z tych prezentów raczej się nie ucieszy #3

Prezenty z twoim zdjęciem

Mimo że facet kocha cię ponad wszystko, to prezenty z twoim zdjęciem zapewne sprawią, że uśmiech na jego twarzy będzie wymuszony. Koszulka, obudowa na telefon, kubek, bluza czy brelok do kluczy z twoją podobizną, są chyba bardziej wymowne niż obrączka. Facet będzie czuł się wtedy osaczony zamiast zadowolony.

Śmieszne gadżety

Kupowanie facetowi śmiesznych gadżetów nie jest raczej w dobrym guście, jeśli odpakowuje je w gronie rodziny i najbliższych. Buteleczka alkoholu, papier toaletowy w formie banknotów czy ocieplacz na miejsca intymne wywołają na jego twarzy zażenowanie, a nie radość. Zamiast wydawać pieniędzy na takie prezenty, lepiej kup mu coś przydatnego.

true

Polecane