Czego NIE kupować na Dzień Kobiet? 7 niekoniecznie trafionych prezentów.

Martyna P.

Związki

07.03.2022 14:09

Czego NIE kupować na Dzień Kobiet? 7 niekoniecznie trafionych prezentów.

Dzień Kobiet jest szczególnym dniem, panie chcą poczuć się wyjątkowo, być tego dnia docenione, zauważone. Mężczyźni dwoją się i troją, aby zadowolić partnerki. Czasem okazuje się jednak, że mimo dobrych chęci i inicjatywy upominki są zupełnie nietrafione. Mogą nawet urazić płeć piękną. Poniżej przedstawiamy zestawienie najgorszych prezentów. Oczywiście  z przymrużeniem oka.

 

Zdjęcie Dzień Kobiet - 7 najgorszych prezentów! #1

1.Gotówka

Obdarowanie ukochanej gotówką nie jest najlepiej odbierane przez Panie. Uważają one, że jest to pójście na łatwiznę. Ofiarowanie pieniędzy nie wymaga żadnej inicjatywy, kreatywności. Mimo dużej sumy nie robi wrażenia.

 

2.Bony prezentowe

Wiele osób nie lubi bonów prezentowych. Panie liczą na to, że ich drugie połówki wykażą się inicjatywą i postarają się trafić w ich gust. Oznaczałoby to, że dobrze je znają, rozumieją ich potrzeby, upodobania. Czasem kobiety wcześniej wspominają w luźnej rozmowie między słowami o wymarzonej rzeczy. Warto uważnie słuchać partnerki i później ją zaskoczyć.

 

3.Rajstopy

Rajstopom mówimy zdecydowane nie! Jest to część osobistej, intymnej garderoby. Bardzo ważny jest odpowiedni dobór kroju, odcienia. Mężczyźni mogą mieć z tym problem. Czasy PRL-u już się skończyły.

 

4.Akcesoria AGD

Podarunki z kategorii AGD mogą być odebrane dwuznacznie. Są to przedmioty codziennego użytku. Nie jest to nic osobistego. Jeśli kobieta nie przepada za gotowaniem, pieczeniem, czy sprzątaniem, to dostając wielofunkcyjne, innowacyjne urządzenie wcale nie jest zachwycona jego funkcjonalnością. Przychodzi jej na myśl: „Robi ze mnie gosposie”, „Mam być perfekcyjną panią domu”. Pamiętajmy, że wykonywanie dużej ilości codziennych obowiązków może być przytłaczające. Urozmaicenie sprzętu domowego niekoniecznie to zmieni.

 

5.Kosmetyki

Mężczyźni powinni unikać kosmetyków, które przeznaczone są na konkretne defekty. Na przykład krem przeciwzmarszczkowy, balsam antycellulitowy. Ich nazwy mogą zawierać negatywny przekaz, który przypomina kobiecie o kompleksach, czy niedoskonałościach.

 

6.Podwójny bilet

Jeśli decydujemy się na zakup podwójnego biletu na koncert, czy do kina, to nie kierujmy się wyłącznie swoimi upodobaniami. Oprócz idei wspólnego spędzenia czasu musi to być coś uniwersalnego, aby zadowolić kobietę.

 

7.Bielizna wyszczuplająca

Przed zakupem bielizny warto zastanowić się dwa razy. Jest to delikatna i osobista kwestia. Produkty różnych firm znacznie różnią się od siebie rozmiarami. Ponadto nie wybierajmy bielizny wyszczuplającej, co może wprowadzić w kobietę zakłopotanie. Z kolei biustonosz typu push-up może sugerować kilka centymetrów za mało w niektórych okolicach.

 

Oczywiście warto docenić każdą inicjatywę. Nie można jednoznacznie określić dobrych i złych prezentów. Jest to niezwykle osobista kwestia, ściśle związana z indywidualnymi upodobaniami.

Czasem warto odpuścić kupno prezentu, nie mając zupełnie na niego pomysłu. Oszczędzi to rozczarowań. Warto pomyśleć nad niematerialnym prezentem. Może być to coś, co sprawi, że kobieta poczuje się zaopiekowana. Może być to, chociażby drobny gest – zrobienie kolacji, wyręczenie z przytłaczających obowiązków, masaż. Wyobraźnia nie zna granic. Do dzieła panowie!

 

Drogie Panie! A Wy co dodałybyście do tej listy?

Jakie prezenty cieszą Was najbardziej?

Zdjęcie Dzień Kobiet - 7 najgorszych prezentów! #2