Jakie zwierzę pasuje do Twojego znaku zodiaku?

Patrycja
Horoskopy
13.07.2020 13:36
Jakie zwierzę pasuje do Twojego znaku zodiaku?

Chciałabyś mieć zwierzę, ale nie możesz zdecydować się na konkretny gatunek? Wahasz się, czy będzie do Ciebie pasować i czy będzie Wam się dobrze wspólnie żyło? Poniższy artykuł pomoże Ci w tym trudnym wyborze. Przedstawiamy listę zwierząt, dopasowanych do znaków zodiaku.

Zdjęcie Jakie zwierzę pasuje do Twojego znaku zodiaku? #1

Baran

Jesteś energiczny, pełen pomysłów, bardzo lojalny i wierny. Najlepszym towarzyszem będzie dla Ciebie pies. Spożytkujesz energię na spacerach i wycieczkach, na pewno nie będziecie się razem nudzić. Wybierz aktywną rasę, jak husky, owczarek niemiecki lub collie.

Byk

Jesteś spokojny, opanowany i zrównoważony. Lubisz mieć własne zdanie i jesteś niezależny. Z tego powodu, idealnym zwierzęciem dla Ciebie będzie żółw lub kot.

Bliźnięta

Jesteś pełna energii i towarzyska. Lubisz wychodzić ze znajomymi, spędzać wolny czas na imprezach i wyjazdach. Masz głowę pełną szalonych pomysłów. Najlepszym wyborem będzie dla Ciebie małe zwierzątko futerkowe, jak królik, świnka morska lub chomik. W razie czego będziesz mogła zostawić je pod opieką przyjaciół.

Rak

Jesteś opiekuńcza, uczuciowa, wrażliwa i pełna empatii, mocno się przywiązujesz do innych. Zaadoptowanie psa ze schroniska może być świetnym wyborem.

Lew

Jesteś zdecydowana, niezależna i lubisz być w centrum uwagi. Będzie do Ciebie pasował rasowy pies, jak pitbull, rottweiler lub kot.

Zdjęcie Jakie zwierzę pasuje do Twojego znaku zodiaku? #2

Panna

Jesteś uporządkowaną perfekcjonistką. Cenisz sobie harmonie i spokój. Najlepiej sprawdzi się u Ciebie zwierzę, które nie zaburzy Twojego poukładanego świata. Dobrym wyborem będą rybki.

Waga

Jesteś zrównoważona, spokojna i opanowana. Masz rękę do zwierząt, potrafisz je uspokoić i ułożyć. Doskonale poradzisz sobie z psem, kotem, a nawet… koniem.

Zdjęcie Jakie zwierzę pasuje do Twojego znaku zodiaku? #3

Skorpion

Nieprzewidywalny, niezależny, ale też pamiętliwy i zawzięty. Twoim zwierzęciem jest wąż lub jaszczurka.

Strzelec

Lubisz podróże i wyjazdy, ciężko Ci usiedzieć w domu. Najbardziej sprawdzi się u Ciebie zwierzę akwariowe, jak rybki lub żółw.

Koziorożec

Jesteś lojalny i bardzo przyjazny, dobrze dogadujesz się zarówno z ludźmi, jak i zwierzętami. Pies będzie Twoim idealnym towarzyszem.

Zdjęcie Jakie zwierzę pasuje do Twojego znaku zodiaku? #4

Wodnik

Papużki, chomik lub szczury to zwierzęta, z którymi będzie Ci się dobrze żyło. Jesteś wesoły, otwarty i kreatywny, ale cenisz sobie spokój i własną przestrzeń.

Ryby

Jesteś zamyślony, spokojny i zdarza Ci się śnić na jawie. Wybierz zwierzę, które będzie pasować do Twojego charakteru, najlepiej sprawdzi się właśnie rybka.

Zdjęcie Jakie zwierzę pasuje do Twojego znaku zodiaku? #5

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną