Jakie zwierzę pasuje do Twojego znaku zodiaku?

Jakie zwierzę pasuje do Twojego znaku zodiaku?

Chciałabyś mieć zwierzę, ale nie możesz zdecydować się na konkretny gatunek? Wahasz się, czy będzie do Ciebie pasować i czy będzie Wam się dobrze wspólnie żyło? Poniższy artykuł pomoże Ci w tym trudnym wyborze. Przedstawiamy listę zwierząt, dopasowanych do znaków zodiaku.

Zdjęcie Jakie zwierzę pasuje do Twojego znaku zodiaku? #1

Baran

Jesteś energiczny, pełen pomysłów, bardzo lojalny i wierny. Najlepszym towarzyszem będzie dla Ciebie pies. Spożytkujesz energię na spacerach i wycieczkach, na pewno nie będziecie się razem nudzić. Wybierz aktywną rasę, jak husky, owczarek niemiecki lub collie.

Byk

Jesteś spokojny, opanowany i zrównoważony. Lubisz mieć własne zdanie i jesteś niezależny. Z tego powodu, idealnym zwierzęciem dla Ciebie będzie żółw lub kot.

Bliźnięta

Jesteś pełna energii i towarzyska. Lubisz wychodzić ze znajomymi, spędzać wolny czas na imprezach i wyjazdach. Masz głowę pełną szalonych pomysłów. Najlepszym wyborem będzie dla Ciebie małe zwierzątko futerkowe, jak królik, świnka morska lub chomik. W razie czego będziesz mogła zostawić je pod opieką przyjaciół.

Rak

Jesteś opiekuńcza, uczuciowa, wrażliwa i pełna empatii, mocno się przywiązujesz do innych. Zaadoptowanie psa ze schroniska może być świetnym wyborem.

Lew

Jesteś zdecydowana, niezależna i lubisz być w centrum uwagi. Będzie do Ciebie pasował rasowy pies, jak pitbull, rottweiler lub kot.

Zdjęcie Jakie zwierzę pasuje do Twojego znaku zodiaku? #2

Panna

Jesteś uporządkowaną perfekcjonistką. Cenisz sobie harmonie i spokój. Najlepiej sprawdzi się u Ciebie zwierzę, które nie zaburzy Twojego poukładanego świata. Dobrym wyborem będą rybki.

Waga

Jesteś zrównoważona, spokojna i opanowana. Masz rękę do zwierząt, potrafisz je uspokoić i ułożyć. Doskonale poradzisz sobie z psem, kotem, a nawet… koniem.

Zdjęcie Jakie zwierzę pasuje do Twojego znaku zodiaku? #3

Skorpion

Nieprzewidywalny, niezależny, ale też pamiętliwy i zawzięty. Twoim zwierzęciem jest wąż lub jaszczurka.

Strzelec

Lubisz podróże i wyjazdy, ciężko Ci usiedzieć w domu. Najbardziej sprawdzi się u Ciebie zwierzę akwariowe, jak rybki lub żółw.

Koziorożec

Jesteś lojalny i bardzo przyjazny, dobrze dogadujesz się zarówno z ludźmi, jak i zwierzętami. Pies będzie Twoim idealnym towarzyszem.

Zdjęcie Jakie zwierzę pasuje do Twojego znaku zodiaku? #4

Wodnik

Papużki, chomik lub szczury to zwierzęta, z którymi będzie Ci się dobrze żyło. Jesteś wesoły, otwarty i kreatywny, ale cenisz sobie spokój i własną przestrzeń.

Ryby

Jesteś zamyślony, spokojny i zdarza Ci się śnić na jawie. Wybierz zwierzę, które będzie pasować do Twojego charakteru, najlepiej sprawdzi się właśnie rybka.

Zdjęcie Jakie zwierzę pasuje do Twojego znaku zodiaku? #5

Patrycja

Polecane