Znaki zodiaku a nasze słabości

Patrycja
Horoskopy
24.04.2020 19:56
Znaki zodiaku a nasze słabości

Znaki zodiaku oddziałują na nasz charakter i cechy osobowości. To, pod jaką gwiazdą przyszliśmy na świat, wpływa na nasze wady i zalety. Poznaj słabe strony Twojego znaku i dowiedz się, jak możesz z nimi walczyć.

Zdjęcie Znaki zodiaku, a nasze słabości #1

Baran

Bywa wybuchowy, niecierpliwy i agresywny. Często wpada w złość i wdaje się w konflikty z innymi. Za wszelką cenę dąży do celu, rządzi nim ambicja.

Byk

Spokojny i opanowany, ceni sobie życie w spokoju i harmonii, bywa leniwy. Sięga po rzeczy, które mocno oddziałują na jego zmysły: smak, zapach dotyk. Lubi dobre jedzenie i napoje, chętnie próbuje nowych smaków, ma duży apetyt, czasem aż za bardzo, co może prowadzić do utraty kontroli nad wagą.

Zdjęcie Znaki zodiaku, a nasze słabości #2

Bliźnięta

Roztargnione, zapominalskie, nieprzewidywalne i spontaniczne. Czasem zamartwiają się błahymi sprawami i przesadnie stresują. Internet to dla nich odskocznia od codziennych problemów, nie mogą się bez niego obejść. Przez to łatwo mogą uzależnić się od mediów społecznościowych i wybierać kontakty online, zamiast tych w realnym świecie.

Rak

Nieśmiały, nerwowy, pełen lęków i obaw. Zamartwia się wieloma sprawami, zwłaszcza własnym zdrowiem. Może przez to uzależnić się od leków i środków przeciwbólowych.

Zdjęcie Znaki zodiaku, a nasze słabości #3

Lew

Bywa próżny, egoistyczny i zapatrzony w siebie. Lubi się rozpieszczać i otaczać pięknym przedmiotami. Łatwo może wpaść w zakupoholizm i stracić kontrolę nad wydawaniem pieniędzy. Lubi igrać z losem, ma skłonności do hazardu i podejmowania ryzyka.

Panna

Uporządkowana i pedantyczna, potrafi się doskonale kontrolować. Wierzy, że dyscyplina i ciężka praca jest drogą do sukcesu. Krytyczna wobec słabości innych. Kocha ćwiczenia i aktywność fizyczną, potrafi trzymać się diety. Może uzależnić się od sportu, często nabawia się kontuzji, jednak nie przeszkadza jej to w kontynuowaniu treningów.

Zdjęcie Znaki zodiaku, a nasze słabości #4

Waga

Nie radzi sobie z podejmowaniem decyzji wszystko dokładnie analizuje i roztrząsa. Nie czuje się kompletna, gdy jest samotna, za wszelką cenę szuka miłości. Miewa nierealistyczne oczekiwania wobec partnera, w każdym związku poświęca się bez reszty i daje z siebie wszystko. Przez to łatwo może zostać zraniona.

Skorpion

Ma niepohamowany temperament i bujne życie miłosne, ale nie lubi się angażować w trwałe relacje. Często traktuje innych instrumentalnie i nie przywiązuje się do partnerów. Niezależność i wolność to dla niego najważniejsza sprawa.

Zdjęcie Znaki zodiaku, a nasze słabości #5

Strzelec

Pewny siebie optymista, wierzy w swoje zdolności i lubi podejmować ryzyko. Bardzo towarzyski i otwarty na nowe znajomości, lubi imprezy i dobrą zabawę. Może łatwo uzależnić się od alkoholu lub hazardu.

Koziorożec

Bardzo wymagający wobec siebie, przesadnie troszczy się o reputację i martwi o to, czy sprosta oczekiwaniom innych osób. Zbyt przejmuje się i martwi zdaniem innych i ich opinią na swój temat.

Zdjęcie Znaki zodiaku, a nasze słabości #6

Wodnik

Niezależny, ceni sobie wolność i ciężko mu się zaangażować w związek. Nie radzi sobie z trudnymi emocjami, często się denerwuje i wyładowuje na innych. Od realnych problemów, zdarza się mu uciekać w świat fantazji.

Zdjęcie Znaki zodiaku, a nasze słabości #7

Ryby

Bywają przewrażliwione i lubią dramatyzować i stawiać się w roli ofiary. Podejmują pochopne decyzje na podstawie emocji, często działają, zanim przemyślą sprawę. Mogą łatwo uzależnić się od alkoholu, w którym lubią topić smutki.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną