Lifestyle

Ciemne strony znaków zodiaku! Jaka jest Twoja?

Patrycja

Jan. 11, 2020, 5:21 p.m.

Ciemne strony znaków zodiaku! Jaka jest Twoja?

Każdy z nas ma swoje wady i zalety. Zdecydowana większość z nas o tych pierwszych nie mówi, a drugie stara się wszystkim pokazać. Podobnie jest, gdy czytamy charakterystykę znaków zodiaku. Znajdziemy tam częściej informacje pozytywnie ans przedstawiające niż pokazujące naszą ciemną stronę. Jednak każdy znak zodiaku posiada swoje drugie oblicze.

Zdjęcie Ciemne strony znaków zodiaku! Jaka jest Twoja? #1

Koziorożec 22.12 – 19.01

Koziorożce lubią kontrolować wszystko wokół siebie, również ludzi. Manipulują nimi i wykorzystują dla własnych korzyści. Nawet jeśli ktoś miałby ucierpieć, nie zawahają się jeśli mogą na tym zyskać. Za wszelką cenę będą dążyć do sukcesu. Są bardzo szczere, nawet kiedy mają tą szczerością kogoś zranić. Zdyscyplinowane, konserwatywne i praktyczne, aż do znudzenia.

Wodnik 20.01 – 18.02

Wodniki są dziwakami i mają swój świat. Są osobami nieprzystosowanymi i niepraktycznymi, a do tego wszystkiego strasznie upartymi. Zadufani w sobie bardzo łatwo osądzają innych ludzi. Chętnie udzielają im rad, chociaż sami się do żadnych nie stosują. Nie potrafią okazywać uczuć i ciężko im żyć wśród ludzi.

Zdjęcie Ciemne strony znaków zodiaku! Jaka jest Twoja? #2

Ryby 19.02 – 20.03

Ryby są egoistami. Nieustępliwe i krzykliwe, skupiają się tylko na sobie. Nie potrafią radzić sobie z krytyką, gdyż są przewrażliwione na swoim punkcie. Mimo że to jeden z mądrzejszych znaków zodiaku, to cechuje go łatwowierność. Odrzucone łatwo popadają w melancholijny nastrój i nałogi, gdyż nie radzą sobie z własnymi emocjami.

Baran 21.03 – 19.04

Barany są bardzo entuzjastycznie nastawione do wszystkiego, ale to oznacza także impulsywność i skłonność do ekstremalnych zachowań. Nie cechuje je cierpliwość i stateczność. Humorzaste, niedelikatne, a przy tym naiwne często uchodzą w towarzystwie za egocentryków. Uważają się za nieomylne, przez co szybko stają się nieznośne.Zdjęcie Ciemne strony znaków zodiaku! Jaka jest Twoja? #3

Byk 20.04 – 22.05

Byki są próżne i leniwe, a przy tym materialistyczne. Mają obsesję na punkcie posiadania coraz to nowszych, ładniejszych i droższych rzeczy. Chętnie otaczają się podobnymi sobie ludźmi, bardziej liczy się dla nich, co kto ma, niż jakim jest człowiekiem. Ich chciwość, upartość i zaborczość sprawiają, że nie są łatwymi ludźmi.

Bliźnięta 23.05 – 21.06

Największą wadą bliźniąt jest ich dwojaka osobowość. Interesują się wszystkim po trochę, stąd tez uważają się za mistrzów w każdej dziedzinie. Mają problem z podejmowaniem decyzji i zaangażowaniem się. Bywają kłamliwe, powierzchniowe, nieszczere i raczej nie można na nich polegać.

Zdjęcie Ciemne strony znaków zodiaku! Jaka jest Twoja? #4

Rak 22.06 -22.07

Raki są bardzo wrażliwe, a przez to kapryśne i obrażalskie. Miewają zmienne nastroje, ale częściej są pesymistami nie optymistami. Ich niepewność i nieśmiałość sprawiają, że uparcie trwają przy tym, co znają. Innym chętnie wytykają błędy, chociaż same nie odnajdują się w odwrotnej sytuacji. To osoby lubiące komplementy.

Lew 23.07 – 23.08

Zodiakalne Lwy egoistami zaślepionymi swoją osobą i własnymi osiągnięciami. Mają skłonność do wyolbrzymiania swoich zasług i zbytniej pewności siebie. Wywyższają się w towarzystwie, ale mają także silną potrzebę akceptacji przez innych, przez co czasami udają kogoś, kim nie są. Łatwo je oszukać, bo potrzeba bycia komplementowanym przysłania im prawdę. Ciężko sprostać ich wymaganiom budowanym na przeświadczeniu o własnej wyjątkowości.

Zdjęcie Ciemne strony znaków zodiaku! Jaka jest Twoja? #5

Panna 24.08 – 22.09

Panny chętnie oceniają innych – zwykle krytycznie. Są bardzo konserwatywne i nietolerancyjne. Ich perfekcja stoi im na drodze do szczęścia. Pedantyczność i dbałość o szczegóły sprawia, że ich świat się wali, gdy coś pójdzie nie tak, jak powinno. Winą za niepowodzenia obarczają jednak innych, gdyż to wobec nich mają wysokie oczekiwania, a wobec siebie są bezkrytyczne.

Waga 23.09 – 22.10

Wagi są ostrożne, a co za tym idzie niezdecydowane. Nie lubią zmian, rzadko jakiekolwiek inicjują i przystają na zaproponowane. Ciężko u nich z zaangażowaniem, lojalnością i wiernością. Chociaż egoistyczne i próżne, bywają do przesady uległe. Zdenerwowane jednak potrafią rozpętać burzę, by popaść następnie w melancholię, a później udawać, że nic się nie stało. Ich ulubioną rozrywką są bezsensowne zakupy, które po powrocie ze sklepu głęboko analizują.

Zdjęcie Ciemne strony znaków zodiaku! Jaka jest Twoja? #6

Skorpion 21.10 – 21.11

Skorpiony to manipulanci. Są bardzo pamiętliwe, a jeśli ktoś ich zrani, to długo będą szukać sposobu się na nim zemścić. Obsesyjnie pragną władzy, nie lubią pokory. W związku, chociaż namiętne to są bezkompromisowe, zazdrosne, podejrzliwe i zaborcze. Często kłamią – dla zabawy, jak i własnych korzyści.

Strzelec 22.11 – 21.12

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca są bardzo impulsywne i lekkomyślne. Znane są z tego, że szybko się nudzą i nie analizując sytuacji, podejmują się coraz to nowych działań. Strzelce są zarozumiałe i często brakuje im dobrych manier, taktu i subtelności. Zanim pomyślą, mówią – nie przejmując się tym, że mogą kogoś urazić.