Jak zrobić idealne selfie? 5 sprawdzonych trików

Patrycja
Newsy
19.03.2020 12:35
Jak zrobić idealne selfie? 5 sprawdzonych trików

Jeśli na zdjęciach nie wychodzisz najlepiej, a lubisz być aktywna w mediach społecznościowych, przeczytaj, jak zrobić idealne selfie. Poniżej znajdziesz kilka sprawdzonych sposobów!

Zdjęcie Jak zrobić idealne selfie? 5 sprawdzonych trików. #1

Wybierz lepszy profil

Nie rób zdjęcia na patrząc na wprost w obiektyw. Zrezygnuj z dziubka i szeroko otwartych oczu. Nie trzymaj telefonu za nisko, by twarz nie wydawała się grubsza. Lekko unieś i wyprostuj ręce, delikatnie się uśmiechnij i nieco zmruż oczy.

Filtr na twarz

Jeśli masz dużo czasu zrób dokładny, wyrazisty makijaż, rozświetl twarz, podkreśl oczy i pomaluj usta. A jeśli się spieszysz lub zależy Ci na uchwyceniu chwili, na zdjęcie po prostu nałóż filtr. W aplikacjach znajdziesz ich całe mnóstwo, pozwoli Ci to odpowiednio upiększyć i podrasować każdą fotkę.

Zdjęcie Jak zrobić idealne selfie? 5 sprawdzonych trików. #2

Kilka prób

Zrób kilka, lub nawet kilkanaście różnych ujęć. To większa szansa na to, że jedno z nich okaże się idealne.

Odpowiednie tło

Przed zrobienie sobie zdjęcia, sprawdź tło. W Internecie jest mnóstwo kompromitujących selfie z bałaganem, dziwnymi przedmiotami, czy przypadkowymi ludźmi w tle. Upewnij się, że za Twoimi plecami nie znajduje się żadna z tych rzeczy.

Postaw na naturalność

Nie sil się na dziwne, nienaturalne pozy. Szeroko się uśmiechnij, odpręż i po prostu zrób zdjęcie. Poszukaj naturalnego światła, słońce jest najlepszym filtrem. Możesz zaprosić bliskich do wspólnego ujęcia, zyskasz cenną pamiątkę.

Zdjęcie Jak zrobić idealne selfie? 5 sprawdzonych trików. #3

Te proste triki pozwolą na zrobienie świetnego zdjęcia, które przypomni Ci wyjątkowe chwile i zapewni większą popularność w social mediach!

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną