Wpadka w “Pytanie na śniadanie”. Zrobili z trenera alkoholika?


                    Wpadka w “Pytanie na śniadanie”. Zrobili z trenera alkoholika?
20Lut

Prowadzący “Pytanie na śniadanie” zaliczyli ostatnio porządną wpadkę. W poniedziałkowym programie w kontrowersyjny sposób przedstawili swojego gościa. Ich pomyłka skłoniła go do nagrania wideo na Instagramie.

Zdjęcie Wpadka w “Pytanie na śniadanie”. Zrobili z trenera alkoholika? #1

Wpadki w telewizjach śniadaniowych zdarzają się często. Nic w tym dziwnego. Programy te prowadzona są na żywo i mają raczej luźną formułę. Zdarzają się więc zabawne przejęzyczenia i zabawne pomyłki, które są uwielbiane przez widzów. Tym razem jednak gość, który został przedstawiony w nieprawdziwy sposób poczuł się urażony. Nie ma się co dziwić - przedstawiono go bowiem jako alkoholika, co nie ma nic wspólnego z prawdą.

W “Pytaniu na śniadanie” podjęto się rozmowy na temat wpływu alkoholu na organizm człowieka. Jako eksperta od zdrowia, nie pierwszy raz zaprosili trenera, promotora zdrowego stylu życia i byłego redaktora naczelnego Fit Magazynu - Jacka Bilczyńskiego. Kiedy gość pojawił się na ekranie został przedstawiony jako wieloletni abstynent i poproszony o przedstawienie swojej historii. Gość natychmiast zaprotestował.

Nie jestem osobą, która miała problem z alkoholem, broń Boże. Zostałem tutaj zaproszony po to, by powiedzieć, jak alkohol wpływa na organizm” - powiedział.

Prowadząca program próbowała sprostować tę sytuację, jednak niesmak pozostał. Jacek Bilczyński skomentował to na swoim Instagramie.

“To co miało miejsce dziś w programie @pytanienasniadanie jest dość żenujące i zupełnie nie mieści mi się w głowie. Gdybym ktoś miał wątpliwości, nigdy nie miałem problemów z uzależnieniem od alkoholu. Druga część wideo w karuzeli (przesuń palcem).” - napisał pod postem z krótkim filmikiem.

Posłuchajcie sami:

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja