Rytuały oczyszczające! Usuń negatywną energię ze swojego domu!

Patrycja
Dom
31.01.2020 21:59
Rytuały oczyszczające! Usuń negatywną energię ze swojego domu!

Ściany pomalowane na ulubiony kolor, dopasowane meble i porządek. Mimo, że wszystko jest tak, jak sobie wymarzałaś to nadal nie czujesz się dobrze w swoim mieszkaniu. Być może coś przeoczyłaś? Czasami za nasz dyskomfort odpowiada ciężka atmosfera panująca we wnętrzu. Oczyszczają rytuały wypędzą złego "ducha" i wypełnią mieszkanie pozytywną energią.

Zdjęcie Rytuały oczyszczające! Usuń negatywną energię ze swojego domu! #1

Styl, jaki panuje w naszym mieszkaniu nie zawsze ma wpływ na to, jak się w nim czujemy. Dużą odpowiedzialność za to ponosi energia, jaką wypełniona jest przestrzeń. Negatywna sprawia, że będziemy kłótliwi, senni, a nawet możemy częściej chorować. Gdy coś ciężkiego wisi w powietrzu, warto sięgnąć głębiej niż do szafki ze środkami czystości. Wykorzystując poniższe sposoby na oczyszczenie pomieszczeń, możesz wypędzić z nich coś więcej niż kurz.

Gruntowny porządek

Pierwszym krokiem do oczyszczenia mieszkania są porządki. Nie zrażajcie się jednak tą mało atrakcyjną formą wypędzania złego ducha. Bałagan, kurz i zaduch potęgują tylko złą energię. Pozbądź się zbędnych rzeczy, powycieraj kurze we wszystkich zakamarkach i wywietrz mieszkanie. Czysty dom i świeże powietrze zaproszą do środka dobrego ducha.

Zdjęcie Rytuały oczyszczające! Usuń negatywną energię ze swojego domu! #2

Świece

To jeden z najprostszych rytuałów wypędzających złą energię. Nie wymaga żadnego wysiłku, więc możemy go często powtarzać. Do tego celu użyj białej świecy, najlepiej naturalnej. Palenie świec stwarza pozytywny nastrój, a dodatek olejków zapachowych sprzyja relaksacji.

Zioła

Smużenie ziół znane i powszechnie lubiane było przez naszych słowiańskich przodków. Przy pomocy smugowego kija z ziół wypędzano z chat złe duchy. Aby stworzyć przestrzeń dla pozytywnej energii, możesz osmużyć mieszkanie szałwią. Piękne zapachy i aromaty posiadające właściwości relaksacyjne z pewnością poprawią nam nastrój.

Zdjęcie Rytuały oczyszczające! Usuń negatywną energię ze swojego domu! #3

Zdjęcie Rytuały oczyszczające! Usuń negatywną energię ze swojego domu! #4

Kwiaty

Rośliny od lat zdobią nasze domy, cieszą nie tylko oczy, ale i pokrzepiają duszę. Znakomicie wpływają na nasz nastrój i dodają harmonii w pomieszczeniu. Wiele z kwiatów doniczkowych doskonale radzi sobie również z oczyszczaniem powietrza z zanieczyszczeń. Jaśmin stymuluje energię, rozmaryn łagodzi niepokój, lilia oczyszcza otoczenie, szałwia działa bakteriobójczo i pomaga otworzyć wyższe stany świadomości, bluszcz filtruje powietrze, aloes odsuwa pecha, a bazylia wzmacnia siłę naszego ducha.

Zdjęcie Rytuały oczyszczające! Usuń negatywną energię ze swojego domu! #5

A Wy macie swoje sposoby, aby oczyścić mieszkanie ze złej energii i naładować się tą pozytywną?

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną