Master Chef 8: kim jest zwycięzca programu? Jego rodzina kryje wiele niespodzianek!

Master Chef 8: kim jest zwycięzca programu? Jego rodzina kryje wiele niespodzianek!

W niedzielę (8 grudnia 2019) odbył się już ósmy finał popularnego programu kulinarnego Master Chef. Do finału doszła czwórka wspaniałych kucharzy: Magdalena Waś, Marlena Cichocka, Anna Łempicka oraz Grzegorz Zawierucha.

View this post on Instagram

Marzenia są po to, żeby się spełniały🤩🤩🤩... nie mogę w to uwierzyć❗❗❗ Płaczę i śmieję się jednoczesnie ... Mam nadzieję, że to nie sen❤... To ogromny zaszczyt być MasterChefem 8 edycji @masterchef_tvn 🔝🔝🔝 Dziękuję wszystkim, ktorzy mnie dopingowali i trzymali zamnie kciuki❤🤩 Chcialbym z całego serca podziękować wspaniałemu jury, za zaufanie i to ogromne wyróż[email protected]_official, @ania_starmach i @michelmoran_official dziekuję za ten cudowny czas i lekcje prawdziwego gotowania😍😍😍 Dziękuję produkcji @ewa.leja i @komancz72 za wspaniałe chwile, rozmowy, motywację oraz stworzenie cudownego show, ktorego mialem szczęście być uczestnikiem... Dziękuję @zbrzez, @czarna_pani za matczyną miłość🤩🤩🤩😂 oraz wszystkim drumerkom😂😂😂 byłyście dziewczyny mocnym wsparciem🔝 Jestem wdzięczny wszystkim, którzy ciężko pracowali na planie... operatorom, scenografom, każdemu z osobna❤ Dziekuję Michałowi Zakrajewskiemu za inspiracje kulinarne i doskonalenie sztuki kulinarnej😉🤩 ❗❗❗No i oczywiście ogromne podziękowania dla wspaniałych ludzi, których poznałem w tym programie... Mojemu przyjacielowi @komendamariusz oraz @justyna_christiansen i @xa_very_much za każdą minutkę spędzoną razem🤩😉❤[email protected] za wsparcie w trudnych chwilach😉 @magda_was_masterchef @marlenagotuje @lempiank za piekne wspomnienia oraz @szlachta_rzadzi_w_kuchni @kryhoo78 @adamczyk_adrian_masterchef660 @elapodraza @w.dorota31 @studio_egoist.... Raz jeszcze dziękuję wszystkim i nie bojcie się marzyć❤❤❤ #masterchef #finał #statuetka #8masterchef #marzenia #zwyciezca #dziekuje

A post shared by Grzesiek Zawierucha (@grzesiek_zawierucha) on

Finał programu podzielony był na kilka etapów. Na każdym z nich jury w postaci Magdy Gessler, Anny Starmach i Michela Moran przyznawali uczestnikom od 1 do 4 punktów. Po dwóch pierwszych etapach: przygotowanie sufletu i wątróbki, największą ilość punktów zdobył Grzegorz Zawierucha i Magda Waś. Weszli więc do ścisłego finału.

Ostatni etap finału polegał na przygotowaniu przystawki i dania głównego. Magda Waś postanowiła zadowolić podniebienia jurorów przegrzebkami z sałatką, a Grzegorz Zawierucha podał smażone foie gras ze smardzami, a potem kaczkę sous vide.

Jurorzy ostatecznie zdecydowali, że na zwycięstwo bardziej zasłużył Grzegorz Zawierucha: 36-letni kucharz, który jest bratem znanego aktora - Rafała Zawieruchy.

O Rafale Zawierucha jest ostatnio bardzo głośno. Aktor miał okazję zagrać niedawno w filmie Quentina Tarantino. W filmie "Pewnego razu w... Hollywood" wcielił się w postać Romana Polańskiego. To jednak nie koniec niespodzianek.

Grzegorz Zawierucha to jedno z czwórki biologicznych dzieci swoich rodziców: Anny i Edwarda. Rodzice od 19 lat prowadzą bowiem rodzinny dom dziecka w Kielcach. Do tej pory wychowali w sumie 24 dzieci (wliczając Rafała, Grzegorza oraz dwie córki).

Mama znanych braci jakiś czas temu zdradziła kulisy początków rodzinnego domu dziecka w programie "Dzień dobry TVN".

-Zawsze mi żal było tych dzieci, takich opuszczonych, tych biednych. Tak, jak ten nasz pierwszy chłopiec, którego wzięliśmy. Miał cztery i pół roku. Jak go przywieźliśmy do domu i mieliśmy go odwieźć do państwowego domu dziecka wieczorem (...). On się przyczepił męża za nogawkę i mówił: tatusiu, nie oddaj mnie.

Aktor był zazdrosny o resztę dzieci w jego domu.

-Jak rodzice wzięli dzieciaki do domu, to się zbuntowałem. Chodziłem z tabliczką, że strajkuję i nie rozmawiałem z rodzicami. Ośmioro nowych, obcych istot w domu. Ja dbałem o swoją przestrzeń po prostu.

Agnieszka

true

Polecane