Dieta Anety Zając! To na niej schudła aż 10 kg w krótkim czasie!

Dieta Anety Zając! To na niej schudła aż 10 kg w krótkim czasie!

Aneta Zając skradła serca Polaków dzięki jednej z głównych ról w serialu “Pierwsza Miłość”. Piękna blondynka jednak wyglądała kiedyś nieco inaczej. Obecnie natomiast aktorka cieszy się nienaganną sylwetką. Wszystko dzięki temu, że schudła aż 10 kg na nowej diecie, którą musi stosować.

View this post on Instagram

Justine 😇 @lista_meskich_zyczen #justine #theatre #buonanotte

A post shared by Aneta Zajac (@aneta_zajac_official) on

Aneta Zając - dieta

Mogłoby się wydawać, że Aneta Zając uległa wszechobecnej modzie na bardzo szczupłe ciało, dlatego przeszła na specjalną dietę. Okazuje się jednak, że aktorka była do tego zmuszona ze względów zdrowotnych. Okazuje się, że Aneta Zając ma chorą tarczycę i specjalna dieta była konieczna, aby poprawić swoje zdrowie.

Dieta błonnikowa

Aneta Zając ze względów zdrowotnych musiała przejść na dietę błonnikową. Polega ona na jedzeniu warzyw, owoców i innych produktów, które zawierają dużą ilość błonnika. Taka dieta normuje trawienie, reguluje hormony i sprawia, że szybciej chudniemy. Dieta błonnikowa daje nam poczucie sytości pomimo jedzenia mniejszej niż zwykle ilości kalorii.

Wiele gwiazd wyznaje, że ma problemy z tarczycą. Wiele z nich również bardzo uważa na to, co je i pilnuje odpowiednich godzin posiłków. Za pomocą diety osoby z chorą tarczycą są w stanie poprawić swoje zdrowie. Warto też wspomnieć, że choroby tarczycy, na przykład niedoczynność, ma ogromny wpływ na codzienne życie chorego. Kompletny brak siły, ciągłe uczucie zimna, a nawet stany depresyjne występujące przy niedoczynności tarczycy uniemożliwiają normalne funkcjonowanie.

Agnieszka