Oskarżyciel aktora Kevina Spacey’ego nie żyje. Znamy przyczynę jego śmierci!

Patrycja
Newsy
19.09.2019 22:50
Oskarżyciel aktora Kevina Spacey’ego nie żyje. Znamy przyczynę jego śmierci!

Mężczyzna, który oskarżył aktora Kevina Spacey’go zmarł. Z zagranicznych mediów możemy dowiedzieć się, że przyczyną śmierci była choroba nowotworowa.

Smutny finał

We wtorek 17 września prawnicy aktora Spacey’go poinformowali o śmierci powoda, którego tożsamość pozostaje anonimowa. Zmarły mężczyzna to masażysta, który oskarżył aktora o molestowanie, w trakcie, gdy ten wykonywał swoją pracę. Kevin miał nakłaniać go do pocałunków, a także zmuszać do dotykania jego genitaliów.

Zdjęcie Oskarżyciel aktora Kevina Spacey’ego nie żyje. Znamy przyczynę jego śmierci! #1

Wyznanie "kolegi po fachu"

Nie jest to pierwszy raz, kiedy aktor został oskarżony o napaść seksualną. W październiku roku 2017 aktor Anthony Dean Rapp wyznał, że Spacey próbował przemocą zmusić go do czynności seksualnych, gdy miał zaledwie 14 lat. Spacey odniósł się do całej sytuacji, publikując oświadczenie, w którym przeprasza za swoje niestosowane zachowanie po pijanemu, podkreślając jednocześnie, że incydentu nie pamięta. Wtedy to również oświadczył, że jest homoseksualistą.

Zdjęcie Oskarżyciel aktora Kevina Spacey’ego nie żyje. Znamy przyczynę jego śmierci! #2

żródło : https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Anthony_Rapp_SDCC_2017.jpg

Kolejne oskarżenia

Od jesieni 2017 roku znalazło się ponad 30 innych mężczyzn, którzy zarzucają aktorowi napastowanie lub napaść seksualną. Przeciwko aktorowi wciąż toczą się inne postępowania karne. W niektóre sprawy zaangażowany jest także Scotlant Yard, gdyż sześć ofiar miał molestować podczas swoich pobytów w Londynie w latach 1996 – 2013.

Konsekwencje

W związku z aferami Kevin stracił m.in. rolę w filmie „Wszystkie pieniądze świata”, a także głośnym serialu, gdzie grał jedną z kluczowych postaci "House of Cards". Gwiazdor utrzymuje, że jest niewinny w każdej sprawie i nie przyznaje się do stawianych mu zarzutów. Możemy posłuchać, co ma do powiedzenia na ten temat w licznych filmach, które nagrał – wszystkie są dostępne na YouTube.

„Niewinny, dopóki nie udowodnią mu winy”. Chociaż to stwierdzenie krzywdzące dla ofiar, to pamiętajmy, że aktor nie został jeszcze uznany za winnego.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną