Nie mieściła się w kinowym fotelu i płaciła za dwa miejsca! Teraz schudła aż 120 kg! Jak?

Nie mieściła się w kinowym fotelu i płaciła za dwa miejsca! Teraz schudła aż 120 kg! Jak?

Sarah Arnold to 40-letnia kobieta pochodząca z Wielkiej Brytanii. Sarah od lat borykała się z problemem nadwagi. Jej waga w najgorszym momencie dochodziła nawet do 200 kg. Poniżej niewiarygodna historia opisująca jak udało się jej schudnąć 120 kg.

Zdjęcie Nie mieściła się w kinowym fotelu i płaciła za dwa miejsca! Teraz schudła aż 120 kg! Jak? #1

Źródło: https://imgur.com/JHhaknK

Nadwaga od dzieciństwa

Sarah ze swoimi problemami boryka się od dzieciństwa. Nadwagę zaczęła mieć już w podstawówce. Jako dziewczynka, bardzo często jeździła z dziadkami nad morze, gdzie opychała się wręcz niezdrowym jedzeniem. Frytki, burgery, smażone ryby, słodycze, wszystko to było na porządku dziennym. Zanim dziewczynka stała się nastolatką, musiała nosić już ubrania rozmiarów XL. Z czasem było tylko gorzej.

Miłość

Mimo otyłości, kobieta w wieku 20 lat poznała swoją miłość. Karl akceptował ją mimo otyłości i nigdy jej nie dawał do zrozumienia, że jest gruba. Chłopak jednak martwił się o jej zdrowie i to, że ją straci.

Przerażająca dieta

Sarah uwielbiała jeść. Jej zwyczaje żywieniowe potrafiły przerazić nawet zwykłego człowieka, a co dopiero dietetyka. Kobieta za jednym razem była w stanie zjeść 6 paczek chipsów i kilka batoników. Na pierwszy posiłek dnia, jadła dwa duże zestawy z MCDonald’s, a na obiad pochłaniała makaron z serem.

Zdjęcie Nie mieściła się w kinowym fotelu i płaciła za dwa miejsca! Teraz schudła aż 120 kg! Jak? #2

Źródło: https://imgur.com/6uLTZ7N

Uwięziona we własnym ciele

Sarah w pewnym momencie przestała wychodzić z domu. Zdarzało się, że odwiedzała z chłopakiem kino, wybierali późne seanse i musieli płacić za specjalne powiększone miejsce dla 40-latki. Kobieta wstydziła się swojej tuszy przed ludźmi. Para w większości spędzała wieczory w domu, zajadając się posiłkami na wynos.

Walka o siebie

Za namową Karla, Sarah postanowiła o siebie zawalczyć. Choć Sarah wiele razy decydowała się na diety, kończyły się one fiaskiem, tym razem jednak było inaczej. 4 lata temu rozpoczęła odchudzanie. Zapisała się do specjalnego klubu odchudzającego, w którym mogła liczyć na ogromne wsparcie. W pierwszej fazie dążenia do celu kobieta zrezygnowała ze słodyczy i przekąsek. W następnym etapie przeszła na klubową dietę. Sarah w 8 miesięcy straciła 50 kg.

Kolejnym etapem walki o zdrowie, było przestawienie się na dietę opracowaną przez WW International. Do 2019 Sarah schudła już 120 kg i waży obecnie 59 kg.

Zdjęcie Nie mieściła się w kinowym fotelu i płaciła za dwa miejsca! Teraz schudła aż 120 kg! Jak? #3

Żródło: https://imgur.com/JUdTWOt

Obecne życie

Kobieta zaczęła żyć na nowo, przestała się wstydzić i żartuje ze swojej byłej wagi. Sarah mówi, że schudła tyle ile waży jej ulubiony aktor Dwayne the rock Johnson.

Sara i Karl w końcu mogą chodzić na randki, są szczęśliwi. Kobieta twierdzi, że schudła głównie dzięki zmianie ilości pochłanianego jedzenia. Dziś zdarza się jej popełniać małe grzeszki żywieniowe, jednak nie chce już nigdy wracać do swoich byłych nawyków.

Elżbieta

Polecane