Pamela Anderson wskazała polską partię, na którą powinniśmy głosować! Zgadzacie się?

Pamela Anderson wskazała polską partię, na którą powinniśmy głosować! Zgadzacie się?

Pamela Anderson znana jest przede wszystkim z gorącej roli w serialu “Słoneczny Patrol”. Od zakończenia emisji serialu, w Polsce nie słyszało się często o tej aktorce. Aż do teraz. Okazuje się, że Pamela na swoim Twitterze wskazała polską partię, na którą jej zdaniem powinniśmy głosować.

Zdjęcie Pamela Anderson wskazała polską partię, na którą powinniśmy głosować! Zgadzacie się? #1

Zachowanie Pameli Anderson nie jest typowe dla osób publicznych. Większość artystów, wokalistów, aktorów i innych twórców zdecydowanie stroni od polityki i nie mówi głośno o swoich poglądach. Powód jest prosty. Nie chcą, aby ich poglądy zraziły do nich część ich fanów o innych przekonaniach.

Pamela jednak jasno wyraziła swój stosunek do nadchodzących wyborów, które odbędą się w niedzielę. Jej zdaniem, najlepszym wyborem będzie Partia Razem na czele z Adrianem Zandberg. Jest to ewidentna oznaka tego, że poglądy aktorki są zdecydowanie lewicowe.

Zdjęcie Pamela Anderson wskazała polską partię, na którą powinniśmy głosować! Zgadzacie się? #2
Źródło: Pamela Anderson Twitter

3 maja w Berlinie aktorka spotkała się z członkinią Partii Razem Joanną Bronowicką, która kandyduje do Europarlamentu w Niemczech z list Demokratie in Europa – Diem25.
Co na to Partia Razem?

Rzeczniczka Partii Razem - Dorota Olko stwierdziła w rozmowie z Polsat News:

- “Poparcie takich osób ze świata kultury i rozrywki trzeba nagłaśniać, by pokazać, że są to ważne wybory; że tu ważą się sprawy, którymi żyje nie tylko wąski świat, na co dzień komentujący politykę, ale to są kwestie, które dotykają każdego z nas.”Zgadzacie się ze zdaniem Anderson? A może macie zupełnie inne typy na nadchodzące wybory?

true

Polecane