Gwiazdy, które żyły w biedzie. Zobacz, kto nie wychował się w luksusie!

Magdalena

Lifestyle

Dec. 22, 2018, 9:27 p.m.

Gwiazdy, które żyły w biedzie. Zobacz, kto nie wychował się w luksusie!

Nie wszystkie znane osoby, które dziś żyją w luksusie, miały łatwe dzieciństwo. Niektóre pochodzą z ubogich domów, a to w jakim teraz są miejscu, zawdzięczają ciężkiej pracy i determinacji. Zobacz, czyje życie nie zawsze było usłane różami!

Anna Lewandowska

Żona sławnego piłkarza wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że pochodzi z ubogiej rodziny. Przyznaje się, że chodziła w dziurawych butach zimą i jej rodzinie pomagał Caritas. W wieku 18 lat dostała stypendium w wysokości 800 zł, z czego połowę oddawała mamie.

Zdjęcie Gwiazdy, które żyły w biedzie. Zobacz, kto nie wychował się w luksusie! #1
Źródło: https://www.instagram.com/p/BrTN2gWhVwd/

Coco Chanel

Mało kto wie, że Gabrielle Bonheur Chanel wychowała się w domu dziecku, po tym jak zmarła jej matka i zostawił ją i jej rodzeństwo ojciec. Chanel miała wtedy 12 lat.

Mila Kunis

Mila jest córką imigrantów z Ukrainy. Do USA, do Los Angeles, przenieśli się, gdy aktorka miała 7 lat. Kunis przyznaje, że szybko się nauczyła życia i w wielkim mieście i walki o wszystko.

Zdjęcie Gwiazdy, które żyły w biedzie. Zobacz, kto nie wychował się w luksusie! #2
Źródło: https://www.instagram.com/p/BOxoli0htlp/

Edyta Górniak

Choć dzisiaj Edyta zarabia miliony, jako dziecko żyła w ubogiej rodzinie. Ojciec piosenkarki zostawił rodzinę, gdy ta miała 9 lat. Matki nie było stać na utrzymanie dwóch córek. Edyta szybko musiała zacząć na siebie zarabiać. Początkowo zajmowała się modelingiem.

Zdjęcie Gwiazdy, które żyły w biedzie. Zobacz, kto nie wychował się w luksusie! #3
Źródło: https://www.instagram.com/p/Brdq99HnOUh/

Marilyn Monroe

Ikona piękności do 16 roku wychowywała się w różnych rodzinach zastępczych, gdyż jej matka walczyła z silną depresję. Marilyn bardzo młodo wyszła za mąż, by nie musieć się tułać po obcych rodzinach.

Paulina Sykut- Jeżyna

Gdy Paulina miała 4 lata zmarł jej tata. Od tego czasu w rodzinie zaczęło brakować pieniędzy. Pogodynka wyznała w programie Krzysztofa Ibisza „Zrozumieć kobietę”, że wraz z bratem, by zarobić parę groszy, zrywali zioła i lipę, suszyli i sprzedawali do Herbapolu. Zbierali również butelki i odnosili do skupu albo sprzedawali kwiaty na targu. Mimo ubóstwa Sykut- Jeżyna czuła się bardzo kochana, a mama bardzo starała się zapewnić swoim dzieciom godne życie.

Zdjęcie Gwiazdy, które żyły w biedzie. Zobacz, kto nie wychował się w luksusie! #4
Źródło: https://www.instagram.com/p/Brsk8YiH5D4/

Demi Moore

Biologiczny ojciec Moore porzucił jej matkę jeszcze przed narodzinami córki. Matka aktorki ponownie wyszła za mąż za hazardzistę. Ponadto oboje byli alkoholikami, zatem Demi w wieku 16 lat uciekła z domu i podjęła pracę jako modelka.

Zdjęcie Gwiazdy, które żyły w biedzie. Zobacz, kto nie wychował się w luksusie! #5
Źródło: https://www.instagram.com/p/BgHeS4PgVLs/

Michał Wiśniewski

Ciężkie dzieciństwo miał również Michał Wiśniewski. Piosenkarz trafił do domu dziecka, gdy po samobójstwie ojca, matka Wiśniewskiego popadła w alkoholizm. Później tułał się po rodzinach zastępczych. Został adoptowany przez ciocię z Niemiec, lecz po pół roku odesłała go z powrotem do sierocińca. W międzyczasie pomieszkiwał u babci, jednak ta się nad nim znęcała.

Zdjęcie Gwiazdy, które żyły w biedzie. Zobacz, kto nie wychował się w luksusie! #6
Źródło: https://www.instagram.com/m_wisniewski1972/

Jennifer Lopez

Latynoska piękność wychowała się w bardzo biednej rodzinie, w dzielnicy Harlem, jednej z najniebezpieczniejszych w Nowym Jorku. Od najmłodszych lat zarabiała na swoje utrzymanie.

Zdjęcie Gwiazdy, które żyły w biedzie. Zobacz, kto nie wychował się w luksusie! #7
Źrodło: https://www.instagram.com/p/BrU1boqAle4/