Jeśli twój znak zodiaku to BYK, lub znasz kogoś spod takiego znaku – to musisz to wiedzieć!

Jeśli twój znak zodiaku to BYK, lub znasz kogoś spod takiego znaku – to musisz to wiedzieć!

Osoby urodzone między 21 kwietnia a 21 maja to zodiakalne byki. Osoby spod tego znaku nie chadzają z głową w chmurach, ale twardo stąpają po ziemi. Konsekwentnie dążą do postawionego sobie celu, którego raz obranego nie zmieniają. Cenią sobie życie na wysokim poziomie, komfort i dobra materialne.

Zdjęcie Jakie osoby rodzą się w kwietniu i maju? Jaki jest zodiakalny Byk ? #1

Byki lubią konkretne wytyczne i działanie zgodnie z tym planem. Ich konsekwencja, upór, a przede wszystkim cierpliwość, pozwalają im na zrealizowanie większości marzeń. Wytrwałość, ale również wnikliwość sprawiają, że ich działania są w większości bezbłędne. Nie działają powierzchownie, wszystko skrupulatnie analizują, a ich działania są bardzo dokładne. Byki są tradycjonalistami, nie przepadają za nowościami i zmianami. Nie lubią podejmować nieprzemyślanych decyzji, ich życie jest poukładane, a postępowanie rozsądne. Niezwykle trudno jest przekonać byka do zmiany zdania. Jego charakterystyczną cechą jest upartość i działanie według ustalonego wcześniej planu. Z uporem i konsekwencją realizują postawione sobie cele, lecz nie spieszą się przy tym za nadto.

Zdjęcie Jakie osoby rodzą się w kwietniu i maju? Jaki jest zodiakalny Byk ? #2

W przyjaźni

Byki cenią sobie przyjaciół i dbają o łączące ich relacje. Wybierają na towarzystwo osoby praktyczne i dobrze zorganizowane, a unikają leni. Lubią, gdy ich przyjaciel coś sobą reprezentuje, można się nim pochwalić i wynieść z tej znajomości jakieś korzyści dla siebie.

W miłości

Byki są spokojne i nie doświadczają emocjonalnych huśtawek. Związek traktuje bardzo poważnie, może nawet za bardzo. Należą do osób zazdrosnych, same są bardzo wierne, dlatego nie wybaczają skoków w bok. Byk razem ze Skorpionem zaliczany jest do znaków zodiaku najbardziej zmysłowych. Nie należy do romantyków, ale uwielbia flirtować. Nie oznacza to oczywiście, że gustuje w przelotnych znajomościach. Jednorazowi partnerzy nie są w jego stylu.

Zdjęcie Jakie osoby rodzą się w kwietniu i maju? Jaki jest zodiakalny Byk ? #3

W rodzinie

Dla byka rodzina jest bardzo ważna. Lubi czuć bliskość fizyczną, emocjonalną, a także dzielić się wszystkim, co ma. Najwyższym celem jest dla niego zapewnienie sobie i swojej rodzinie wszystkiego, co najlepsze. Jest jednak bardzo wymagający, przez co jest dość trudny we współżyciu.

W pracy

Byki są bardzo pracowite, solidne i niezawodne. Chociaż nie pracują szybko, za to nadrabiają to sumiennością. Spokojnie można powierzyć mu każde zadanie, a on na pewno się z niego wywiąże. Bardzo dobrze pracują w zespole, stoją ze wszystkimi na równi w szeregu. Nie próbują sobie nikogo podporządkowywać, mimo iż posiadają predyspozycje do zajmowania wyższych stanowisk. Nie w głowie im wyścig na szczyt, ale nie przepuszczają okazji na dodatkowy zarobek. Doskonale sprawdzają się, jako bankowcy, księgowi, nauczyciele, pedagodzy.

Zdjęcie Jakie osoby rodzą się w kwietniu i maju? Jaki jest zodiakalny Byk ? #4

Zdrowie

Zodiakalne byki rzadko chorują, są silne i twarde. Nie miewają często problemów zdrowotnych, ale muszą uważać na to, co jedzą. Ponieważ lubią zjeść i nie stronią od słodyczy dobrze mają tendencje do nadwagi, a także chorób serca. Nie są im obce sporadyczne problemy z górnymi drogami oddechowymi, w okresie przeziębieniowym. Kręgosłup to część ciała, o którą powinny szczególnie dbać i nie przeciążać jej.

Patrycja

Polecane