Jeśli twój znak zodiaku to RAK, lub znasz kogoś spod takiego znaku – jesteś szczęściarzem!

Jeśli twój znak zodiaku to RAK, lub znasz kogoś spod takiego znaku – jesteś szczęściarzem!

Rak to znak zodiaku, mający wiele wspaniałych cech, które doskonale wpływają nie tylko na jego życie, ale i na życie wszystkich osób wokół. Osoby urodzone między 21 czerwca a 22 lipca mają bardzo dużo do zaoferowania. Rak to pierwszy znak żywiołu wody i jest bardzo związany z uczuciami.

Zdjęcie Jeśli twój znak zodiaku to RAK, lub znasz kogoś spod takiego znaku – jesteś szczęściarzem! #1

#Raki dość mocno związane są ze swoją przeszłością. Jeśli kiedykolwiek pojawiłeś się w życiu Raka i coś do niego wniosłeś, możesz mieć pewność, że nigdy o tobie nie zapomni. Raki rzadko zrywają kontakty z innymi i są przywiązani do życia rodzinnego.

#Rak jest ciekawy świata, ale przede wszystkim ludzi. Dlatego jest bardzo dobrym słuchaczem. Ma również mocno rozwiniętą empatię, co sprawia, że angażuje się w relacje i pomaga rozwiązywać wszelakie problemy.

#Lojalność to druga, zaraz po empatii, ważna cecha, dzięki której Raki są lubiane i szanowane w otoczeniu. Nigdy nie zdradzają tajemnic, nie łamią obietnic i nie zawodzą bliskich osób.

Zdjęcie Jeśli twój znak zodiaku to RAK, lub znasz kogoś spod takiego znaku – jesteś szczęściarzem! #2

#Raki są również pewne swojej wartości. Otwarcie mówią o swoich uczuciach i potrzebach, co czyni ich szczerymi. Tą szczerość osoby z otoczeniu Raka muszą zaakceptować i szanować. Dzięki temu nigdy nie będzie z nim nudno.

#Raki czują duża odpowiedzialność za swoich bliskich. Jednak za samych siebie trochę mniej. Rak z ochotą podejmie ryzykowną decyzje, dobrze się zabawi i zrobi jakąś głupotę. Jednak za wszelką cenę będzie chciał uchronić bliską osobę przed podjęciem niemądrej decyzji.

#Raki to całkiem nieźli kochankowie. Są bardzo uczuciowi i okazują to nie tylko słowami, ale i czynami. Strefa zmysłowa i cielesna jest w życiu Raka bardzo ważna.

#Raki, pomimo swojej empatii i wrażliwości, są bardzo niezależne. Czasami lubią spędzać czas same ze sobą i stronią od towarzystwa. Cenią sobie prywatną przestrzeń, ciszę i rozmyślanie. Wtedy mogą całą swoją uwagę skupić na sobie, co zazwyczaj nie wychodzi im zbyt dobrze wśród ludzi.

#Raki nie lubią być kontrolowane i wykorzystywane. Ciężko jest zdobyć zaufanie Raka, ale kiedy już do tego dojdzie, osoba, której Rak ufa na pewno tego nie pożałuje.

Agnieszka

true

Polecane