Radwańska nagrała piosenkę! Planuje karierę muzyczną?

Radwańska nagrała piosenkę! Planuje karierę muzyczną?
28Mar

Agnieszkę Radwańską wszyscy znamy i kochamy między innymi za to, że jest naszym sportowym skarbem. Odkąd jednak postanowiła zakończyć karierę, możemy ją oglądać głównie w roli celebrytki. Ostatnio postanowiła nawet spróbować swoich sił w muzyce. Nagrała więc piosenkę.

Agnieszka Radwańska chce być piosenkarką?

– Z okazji mojego benefisu, który już 21 maja odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie, dostałam propozycję nagrania piosenki z Caroline Wozniacki. Zgodziłam się, to jedno z moich marzeń, które chciałam zrealizować po zakończeniu kariery – stwierdziła Radwańska.

Niedawno w sieci pojawił się teledysk do piosenki “We love our tennis”. Utwór wykonały dwie tenisistki: Agnieszka Radwańska i Caroline Wozniacki. Jest to więc polsko-angielska piosenka. Muzyką zajął się Piotr Rubik, a tekst napisał Jacek Cygan.

W utworze słychać, że wokal obu tenisistek jest mocno poprawiony. Sama muzyka jest natomiast w tonie naszego rodzimego disco-polo. Miał to być zapewne humorystyczny zabieg i Radwańska raczej nie planuje zostać piosenkarką na pełny etat.

Tego to się nie spodziewaliśmy! :D

Agnieszka Radwanska i Caroline Wozniacki nagrały piosenkę z okazji Benefisu Agnieszki.

„We love our tennis” - tekst Jacek Cygan, muzyka Piotr Rubik

Oczywiście Aga nie planuje kariery muzycznej ;)

Po zakończeniu kariery sportowej przyszedł czas na zabawę :)

Cała piosenka i teledysk zostaną zaprezentowane podczas benefisu 21 maja w Krakowie. - czytamy na Facebooku Aga Radwańska - Polski Fan Club.

Pod tym linkiem możecie również odsłuchać utworu.

Taniec z gwiazdami

Agnieszka Radwańska bierze udział również w tańcu z gwiazdami, gdzie radzi sobie całkiem nieźle. Pomimo lat spędzonych na ciężkich treningach, jej sylwetka jest kobieca.

Jak widać, Aga wcale nie ma zamiaru zejść ze sceny. Śpiewa, tańczy i dobrze się bawi! Teraz kiedy ma na to czas i możliwości, powinna z tego korzystać.

View this post on Instagram

Have a wonderful day! 😘

A post shared by Aga Radwanska (@aradwanska) on

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ