Młoda kobieta wyproszona z samolotu za swój wygląd! Internauci oburzeni

Młoda kobieta wyproszona z samolotu za swój wygląd! Internauci oburzeni

21-letnia Emily O’Connor wraz z przyjaciółmi planowała udać się na Teneryfę, co było jej marzeniem. Niestety, dziewczyna opuściła pokład samolotu szybciej, niż się na nim znalazła. Opinie internautów są podzielone - jedni uważają to za dyskryminację, inni popierają decyzję personelu samolotu.

Zdjęcie Młoda kobieta wyproszona z samolotu za swój wygląd! Internauci oburzeni #1

Nieodpowiedni strój

Kiedy 21-latka weszła do samolotu, od razu zwróciła uwagę personelu. Okazało się, że jej strój jest zbyt skąpy. Załoga poinformowała pasażerkę, że skąpy strój wymieniony jest w regulaminie jako zakazany na pokładzie. Dziewczyna została poproszona o zakrycie się kurtką lub bluzą, ale nie zastosowała się do polecenia.

Zwróciła uwagę na fakt, że mężczyzna, który miał na sobie krótkie szorty i bezrękawnik nie został upomniany. Postanowiła więc nie dawać za wygraną. Niestety, nie spełnienie prośby personelu doprowadziło do tego, że Emily była zmuszona opuścić samolot przed startem.

Emily opuściła więc samolot, a jej marzenia o wakacjach na Teneryfie zostały zaprzepaszczone. Postanowiła więc jak najszybciej podzielić się swoją historią ze światem. Opinie internautów są mocno zróżnicowane

W co była ubrana Emily?

Emily miała na sobie długie spodnie oraz top odkrywający fragment jej brzucha i ramiona. Za ten właśnie strój została wyrzucona z samolotu. Trzeba jednak przyznać, że taką mamy dzisiaj modę i co druga młoda dziewczyna wygląda w ten właśnie sposób.

Zdjęcie Młoda kobieta wyproszona z samolotu za swój wygląd! Internauci oburzeni #2
Źródło:https://twitter.com/emroseoconnor/status/1105591871307431936/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1105591871307431936&ref_url=https%3A%2F%2Fthehooksite.com%2Fthomas-cook-threatened-to-remove-girl-from-flight-because-her-outfit-caused-offence%2F

Co na to internauci?

Wiele osób, podobnie jak sama Emily, jest oburzonych zaistniałą sytuacją. Niedługo po tym, jak informacja o zdarzeniu obiegła świat, linie lotnicze Thomas Cook, bo o nich mowa, umieściły w internecie przeprosiny. To jednak nie odda Emily szansy na wymarzoną podróż.

Wiele osób uważa jednak, że niestosowanie się do regulaminu na starcie zdyskwalifikowało dziewczynę. Problem polega na tym, że równie skąpo ubrany mężczyzna nie spotkał się z żadnymi konsekwencjami.

true

Polecane