Syn Michała Wiśniewskiego ma już 17 lat! Podobny do taty?

Agnieszka

Newsy

13.03.2019 13:34

Syn Michała Wiśniewskiego ma już 17 lat! Podobny do taty?

Michał Wiśniewski ma za sobą wiele wzlotów i upadków. Burzliwa kariera i burzliwe związki nie są jednak czymś, co w stu procentach wypełnia jego życie. Wiśniewski niezwykle dumny jest przede wszystkim ze swoich dzieci.

Xavier, jedyny syn Michała Wiśniewskiego ma już 17 lat!

Syn Wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej urodził się 24 czerwca 2002 roku. Dziś ma już 17 lat i jest dumą swoich rodziców. Xavier posiada wiele pasji, ma poczucie humoru i chyba pójdzie w ślady swojej mamy!

Pasja Xaviera

Okazuje się, że Xavier od najmłodszych lat pisze różnego rodzaju teksty. Interesuje się również piłką nożną. Na jego Instagramie znajdziecie wiele zdjęć z boiska. Jednak jego największą pasją jest taniec. Z pewnością odziedziczył to po mamie. Marta Wiśniewska (Mandaryna) od lat prowadzi swoja dobrze prosperująca szkołę tańca, a taniec stanowi ogromną część jej życia.

Kopia swojego ojca

Xavier jest nastolatkiem, ale już można zauważyć spore podobieństwo do swojego ojca. Michał Wiśniewski miał w życiu wiele perturbacji, jednak ojcem zawsze był wzorowym. Miejmy nadzieję, że dzięki temu jego syn uniknie podobnych problemów w życiu dorosłym.

Dzieci Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski ma czwórkę dzieci. Oprócz syna Xaviera - 17 lat, pochwalić się może też trzema wspaniałymi córkami:

- Etiennette Anna Wiśniewska - 12 lat

- Vivienne Vienna Wiśniewska - 11 lat

- Fabienne Marta Wiśniewska - 15 lat

Fabienne i Xavier pochodzą z pierwszego małżeństwa Michała i są dziećmi Marty Wiśniewskiej. Etiennette i Vivienne natomiast pochodzą ze związku z Anną Świątczak.

View this post on Instagram

Przesadziłem z Facetune :-) my first time ...

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on