Lifestyle

Nowy outlet Biedronki! Przeceny aż do 80%. Zobacz w jakim mieście!

Agnieszka

Feb. 20, 2019, 12:05 p.m.

Nowy outlet Biedronki! Przeceny aż do 80%.  Zobacz w jakim mieście!

Sieć sklepów Biedronka rusza z kolejnym outletem. Znajdziemy tam niesprzedane towary z gigantycznymi przecenami. Mieszkańcy Gdańska z pewnością cieszą się z tego powodu. Miejmy nadzieję, że na tym mieście się nie skończy i outlety zaczną pojawiać się w całej Polsce.

Zdjęcie Nowy outlet Biedronki! Przeceny aż do 80% #1

Co ciekawego można tam dostać?

W biedronkowym outlecie będzie można kupić przecenione sprzęty AGD i RTV, kosmetyki, chemię gospodarczą i wiele innych ciekawych produktów. Zaletą jest fakt, że ze względu na to, iż jest to outlet, ceny produktów będą o wiele niższe, niż w innych sklepach.

W outlecie znajdą się bowiem produkty, które nie sprzedały się zbyt dobrze w sklepach Biedronka. Mogą się one jednak przydać mieszkańcom Gdańska, szczególnie po okazyjnej cenie.

W outlecie Biedronki można nabyć akcesoria dziecięce, ubrania, niektóre akcesoria do samochodu, przybory kuchenne, a nawet o połowę tańsze żelazka.

Zdjęcie Nowy outlet Biedronki! Przeceny aż do 80% #2

"Biedronka jest znana z dobrego asortymentu w codziennie niskich cenach. Dzięki naszemu nowemu Outletowi klienci będą mogli jeszcze więcej oszczędzić, bowiem czekają na nich setki produktów z rabatami nawet do 80 proc. Warto często zaglądać do naszego sklepu, bo asortyment będziemy wzbogacać co tydzień" – mówił Michał Wiśniewski, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego w sieci sklepów Biedronka.

Jest to jednak dopiero drugi w Polsce outlet Biedronki. Pierwszy mieści się w Poznaniu i został otworzony 12 lipca 2018 roku. Miejmy nadzieję, że Biedronka pójdzie za ciosem i w przyszłości pojawi się więcej takich miejsc w Polsce.