Cejrowski ostro komentuje śmierć prezydenta Adamowicza. Owsiakowi też się oberwało!

Cejrowski ostro komentuje śmierć prezydenta Adamowicza. Owsiakowi też się oberwało!

Wojciech Cejrowski i jego ostatni wpis na Facebooku wywołał spore kontrowersje w mediach. Cejrowski, jak to ma w zwyczaju, nie przebierał w słowach komentując ostatnie tragiczne zdarzenia na finale WOŚP w Gdańsku.

Na swoim profilu napisał post, w którym stwierdził, że śmierć Adamowicza celebrowana jest jak śmierć Stalina. Natomiast to, że Adamowicz został zadźgany (co uznał za okropne) nie zmienia faktu, że był okropnym typem jako prezydent Gdańska.

Zdjęcie Cejrowski ostro komentuje śmierć prezydenta Adamowicza. Owsiakowi też się oberwało! #1
Źródło:https://www.instagram.com/p/BYHL0y_Del2/

We wstępie swojej wypowiedzi Cejrowski odniósł się do tragicznej śmierci ciężarnej kobiety. Napisał:

"Gdy Afgańczyk ugodził nożem ciężarną Polkę zabijając jej dziecko, nie było żałoby, jest cisza. A śmierć Adamowicza jest celebrowana jakby zmarł Stalin - wszyscy zobowiązani płakać."

Wspomniał również o tym, że ma nadzieję, iż toczące się od dawna śledztwa dotyczące Adamowicza w końcu zostaną dokończone.

"Od lat czytamy o układach, machlojach, o mieszkaniach, o kłamstwach na temat tego ile ich ma i skąd się wzięły... Cała masa szlamu, a teraz nagle "wielce szanowny", bo go zadźgali?"

We wpisie Cejrowskiego nie zabrakło również kilku gorzkich słów w kierunku Jerzego Owsiaka. Cejrowski napisał, że Owsiak, jako organizator własnej imprezy był odpowiedzialny za bezpieczeństwo i nie powinien zrzucać winy na kogoś innego. Wskazał tutaj na Barbarę Pielę, która jest autorką tych kontrowersyjnych plastelinowych figurek, z których powstała obrażająca Owsiaka animacja.

"A Owsiak zachowuje się potwornie zwalając swoje winy na bezbronną kobietę, która ulepiła jego figurkę z plasteliny. To Owsiak, jako prezes fundacji, był osobiście odpowiedzialny za swoją imprezę, za jej zabezpieczenie przed nożownikiem (impreza nie miała wzmożonej ochrony, bo nie była zgłoszona jako impreza masowa).

Teraz Owsiak napuszcza i judzi swoich wyznawców na Barbarę Pielę. Chwali groźby karalne i bluzgi kierowane pod Jej adresem. Co to ma być? Alibi dla Owsiaka, że nie zabezpieczył odpowiednio swojej imprezy i zginął człowiek? Wina nożownika i wina Owsiaka, a nie kobiety z plasteliną!"

Zdjęcie Cejrowski ostro komentuje śmierć prezydenta Adamowicza. Owsiakowi też się oberwało! #2
Źródło:https://www.facebook.com/Wojciech.Cejrowski/

Co sądzicie o tym, jakim prezydentem był Adamowicz? Czy zarzuty Cejrowskiego wobec Adamowicza i Owsiaka są słuszne? A może Cejrowski jak zwykle przesadził i powinien przemilczeć temat z szacunku choćby dla rodziny Adamowicza.

Zdjęcie Cejrowski ostro komentuje śmierć prezydenta Adamowicza. Owsiakowi też się oberwało! #3
Źródło:https://www.instagram.com/p/Bsng_VxHeMB/
Agnieszka

true

Polecane