30 listopada – imieniny ANDRZEJA –pochodzenie i znaczenie imienia

30 listopada – imieniny ANDRZEJA –pochodzenie i znaczenie imienia
30Lis

Pochodzenie imienia Andrzej

Andrzej to imię pochodzące z greckiego słowa: andros (mąż, mężczyzna) lub anderios (męski).

Andrzej jest mężczyzną niezależnym i pełnym pasji. Potrafi wiele poświecić swoim ideom. Jest wszechstronny i towarzyski, ale często wpada w szał. Jest bowiem cholerykiem, którego łatwo wyprowadzić z równowagi.

Związek i miłość

Zdjęcie 30 listopada – imieniny ANDRZEJA –pochodzenie i znaczenie imienia #1

Andrzej to prawdziwy łamacz serc. Rozkochuje w sobie kobiety na pierwszym spotkaniu i nikt nie wie, jak on to robi. Andrzej posiada jakiś wewnętrzny czar, którego mężczyźni nie widzą na pierwszy rzut oka, ale kobiety dostrzegają go bez większego problemu. Andrzejowi jednak najbardziej zależy na rodzinie. Wie, jaka powinna być jego żona i starannie wybiera spośród wielu kandydatek. Pragnie, aby jego rodzina była wzorem dla innych.

Życie towarzyskie

Andrzej lubi spędzać czas wśród znajomych. Raczej nie należy do samotników. Jest jednak typem choleryka, dla którego ważne są również cele zawodowe i pieniądze. Czasami więc stawia karierę ponad relacje z innymi. Andrzej chciałby również zawsze być liderem - zarządzać grupą swoich przyjaciół. Kiedy jednak towarzystwo nie daje mu takiej możliwości, Andrzej odcina się. Posiada jednak dar, dzięki któremu bardzo dobrze udaje mu się ocenić jaki jest dany człowiek. Dzięki temu charaktery jego przyjaciół bardzo mu pasują.

Zdjęcie 30 listopada – imieniny ANDRZEJA –pochodzenie i znaczenie imienia #2

Praca

Andrzej będzie swoją pracę wykonywał idealnie pod warunkiem, że robi to co lubi. Uważa jednak, że zawsze stać go na więcej i chce zdobyć majątek. Andrzej posiada umysł analityczny syntetyczny. Oznacza to, że potrafi zaplanować zarówno całość projektu jak i jego najmniejszy szczegół. Ma również dużo szczęścia, nie spotykają go raczej żadne większe porażki.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ