Wyprowadzka Meghan i Harrego z Pałacu! Czy powodem jest konflikt z Kate?

Wyprowadzka Meghan i Harrego z Pałacu! Czy powodem jest konflikt z  Kate?

Kiedy Meghan Markle zaczęła spotykać się z księciem Harrym, nic nie wskazywało na to, że jej obecność w rodzinie królewskiej będzie przyczyną tylu konfliktów. Na samym początku Meghan i Kate sprawiały wrażenie zaprzyjaźnionych. Teraz jednak okazuje się, że od samego początku między kobietami mogła pojawić się niechęć.

Zdjęcie Wyprowadzka Meghan i Harrego z Pałacu! Czy powodem jest konflikt z  Kate? #1

Meghan Markle i książę Harry niedawno postanowili wyprowadzić się z pałacu

Książęca para opuściła pałac i przeprowadziła się do Frogmore House w Windsorze. Miejsce to znajduje się jakieś 40 minut od Londynu. Od tego momentu pojawiło się wiele spekulacji na ten temat. Brytyjska prasa zadawała sobie pytanie – co jest powodem wyprowadzki?

Dziennikarka Daily Telegraph twierdzi, że powodem wyprowadzki może być fakt, że księżna Kate i księżna Meghan nie dogadywały się od samego początku. Plotki mówią o tym, że Meghan doprowadziła Kate do płaczu jeszcze przed swoim ślubem. Najpierw była afera o diadem, potem o przymiarki sukienek. Meghan miała być niewyrozumiała i opryskliwa w stosunku do Kate, która niedawno urodziła syna.

Zdjęcie Wyprowadzka Meghan i Harrego z Pałacu! Czy powodem jest konflikt z  Kate? #2

Zagraniczne media donoszą również, że konflikt istnieje również pomiędzy księciem Harrym, a księciem Williamem. Nie jest to dziwne. Obie pary książęce zdecydowanie się od siebie różnią. William i Kate to idealna para, która zawsze zachowuje się tak, jak wymagają tego od nich ich tytuły książęce. Meghan i Harry są jednak o wiele bardziej wyluzowani i być może właśnie to niezgranie jest powodem ciągłych konfliktów.

Agnieszka

true

Polecane