Wiemy jakie imię będzie nosiło książęce dziecko! Książę Karol wyjawił tajemnicę!

Wiemy jakie imię będzie nosiło książęce dziecko! Książę Karol wyjawił tajemnicę!



Bez wątpienia ciąża księżnej Meghan Merkle budzi ogromne zainteresowanie wśród mediów. Jeszcze większą ciekawostką jest płeć nienarodzonego dziecka pary książęcej, jak i również wielu zastanawia się jakie imię będzie nosiło. Książę Karol, zdradził jakie imiona wybrali Meghan i Harry.

Zdjęcie Wiemy jakie imię będzie nosiło książęce dziecko! Książę Karol wyjawił tajemnicę! #1

Wiadomość o ciąży Meghan Merkle, którą potwierdził Pałac Kensington, obiegła świat 15 października. Tego samego dnia para książęca wyjechała w podróż dyplomatyczną odwiedzając Australię, Fidżi, Nową Zelandię i Tongę. Wielokrotnie poruszali temat narodzin potomka, jednak ani razu nie został poruszony temat jego imienia. Wygląda na to, że jest to tajemnicą.

Jednak tajemnicy nie udało się dochować przyszłemu dziadkowi, księciu Karolowi, który zdradził, że podczas podróży Meghan i Harry dostawali wiele propozycji dotyczących imienia dla ich potomka i biorą pod uwagę imiona Kylie i Shane.

Zdjęcie Wiemy jakie imię będzie nosiło książęce dziecko! Książę Karol wyjawił tajemnicę! #2

Jeśli rzeczywiście para książęca zdecyduje się na któreś z tych imion, to po raz kolejny złamie królewską tradycję. Dotychczas w rodzinie królewskiej wybierano imiona tradycyjne, które związane są z królestwem od wieków jak np. Henry, William, George, Louis, Arthur, Elizabeth.

Czy rzeczywiście Meghan i Harry zdecydują się na imiona niezwiązane z tradycją królewską?

Magdalena

Polecane