Księżna Meghan zdradziła datę narodzin dziecka? Co może oznaczać jej pierścionek?

Księżna Meghan zdradziła datę narodzin dziecka? Co może oznaczać jej pierścionek?

W połowie października Pałac Kensingston wydał oficjalne oświadczenie o ciąży księżnej Meghan. Nie tylko rodzina, ale wszyscy miłośnicy rodziny królewskiej są zadowoleni. Nie da się ukryć, że książę Harry i księżna Meghan wyglądają na wyjątkowo szczęśliwych.

Pałac podał również informację, że poród nastąpi w okresie wiosennym, ale konkretna data nie została ujawniona. Zaciekawieni fani przyszłych rodziców zdecydowali poszukać informacji na własną rękę i być może coś znaleźli.

Zdjęcie Księżna Meghan zdradziła datę narodzin dziecka? Co może oznaczać jej pierścionek? #1
https://www.instagram.com/p/BpMGRi8nDWx/?taken-by=kensingtonroyal

Ostatnio księżna Meghan oraz książę Harry uczestniczyli w Invictus Games, gdzie można było zauważyć jak bardzo są w sobie zakochani i przyjemnie spędzają czas. Księżna miała wtedy na palcu trzy pierścionki, a kamień każdego z nich przedstawia konkretny miesiąc.

Zielony perydot reprezentuje sierpień – miesiąc narodzin księżnej, a niebieski szafir przedstawia wrzesień – narodziny księcia. Trzeci pierścionek z diamentem symbolizuje kwiecień. Czy jest to zatem miesiąc, w którym możemy oczekiwać narodzin dziecka?

Ta informacja jest jedynie domysłem i nic nie jest pewne, dopóki sama para tego nie potwierdzi. Mimo wszystko trzeba przyznać, że ciąża ma wspaniały wpływ na księżną Meghan.

Emila

Polecane