Święta bez Kevina? Czy świąteczny hit "Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany w Boże Narodzenie?

Święta bez Kevina? Czy świąteczny hit "Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany w Boże Narodzenie?
10Lis

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W związku z tym, wielu z Was zastanawia się, czy „Kevin sam w domu” w tym roku zagości w naszych domach w czasie świąt? Otóż znamy odpowiedź!

Zdjęcie Święta bez Kevina? Czy świąteczny hit "Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany w Boże Narodzenie? #1
Źródło:

Chociaż od premiery filmu minęło już dobre ponad 20 lat, to nadal jest uważany za klasyk i dla sporu osób, niewyobrażalnym jest spędzać święta bez corocznego seansu. To już nasza tradycja. Święta Bożego Narodzenia bez kultowego filmu o chłopcu, który w święta zostaje sam w domu, to dla niektórych święta niespełnione. Gdy kilka lat temu, wątpliwa była emisja „Kevina...”, w internecie zaczęły pojawiać się protesty, w wyniku czego, w ostatniej chwili produkcja zdecydowała się jednak "wcisnąć" w ramówkę popularny film.

Zagraniczne media, zaczęły się rozpisywać na temat "naszej tradycji”, nie dowierzając, że co roku w Polsce, w Boże Narodzenie emitowany jest „Kevin sam w domu”.

Zdjęcie Święta bez Kevina? Czy świąteczny hit "Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany w Boże Narodzenie? #2
Źródło:

Żeby tradycji stało się zadość, w tym roku również możemy liczyć na seans naszego ukochanego świątecznego filmu. Stacja Polsat zapowiedziała, że jak corocznie, „Kevin sam w domu” zostanie wyemitowany w telewizji.

A wy planujecie oglądać „Kevina..” po raz n-ty?

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja