Martyniuk zadba o narodziny wnuczki! Synowa urodzi w naprawdę dobrych warunkach!

Martyniuk zadba o narodziny wnuczki! Synowa urodzi w naprawdę dobrych warunkach!

Wokalista zespołu Akcent, nazywany również Królem Dico Polo, działa na polskiej scenie już od wielu lat, ale dopiero niedawno zdobył ogromną sławę dzięki piosence „Przez twe oczy zielone”. To nie jedyny powód do dumy. Niedawno syn Martyniuka wziął ślub, a obecnie wokalista zespołu czeka na narodziny wnuczki.

Daniel Martyniuk mógł się cieszyć niesamowitym weselem, o który zadbał jego ojciec. Ślub świętowało aż 250 osób. To nie jest koniec radości. Świeżo upieczone małżeństwo spodziewa się dziecka, a Zenek Martyniuk bez wątpienia nie może doczekać się przyjścia na świat swojej wnuczki.

Zdjęcie Martyniuk zadba o narodziny wnuczki! Synowa urodzi w naprawdę dobrych warunkach! #1
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zenon_Martyniuk#/media/File:Zenon_Martyniuk_2016.jpg


Wokalista zespołu obiecał zapewnić bardzo dobry szpital dla swojej synowej, a wybór padł na klinikę w Białymstoku. Dodatkowo chcą zadbać o ochronę, dobry personel i możliwość obecności rodziny, a do tego nocleg. Łącznie opłata będzie wynosić 20 tysięcy złotych, donosi Super Express.

Takie wsparcie nie tylko można zaobserwować u przyszłego dziadka. Żona Martyniuka, która przez wiele lat była pielęgniarką, zadbała o wybór tej, a nie innej kliniki, szkołę rodzenia oraz dobrała odpowiedni personel. Nie można zaprzeczyć, że ją również rozpiera duma i radość na myśl o maluchu w ich rodzinie.

Emila

Polecane