Zodiakalny Skorpion – czego o nim nie wiesz?

Agnieszka

Newsy

05.09.2018 7:11

Zodiakalny Skorpion – czego o nim nie wiesz?

Każdy kto zna Skorpiona myśli, że nie są oni zbyt uczuciowi. Nic bardziej mylnego. Skorpiony są bardzo emocjonalne i uczuciowe, jednak dokładają wszelkich starań, aby ukryć to przed całym światem. Nie są wylewne, ale nie oznacza to, że nie są wrażliwe.

Zdjęcie Zodiakalny Skorpion – czego o nim nie wiesz? #1

Skorpiony są chłodne i często niedostępne. Wynika to z ich obawy przed zranieniem i odtrąceniem. Skorpiony w rzeczywistości są bardzo namiętne. Co ciekawe, lubią również władzę i prestiż. Nic w tym złego, jednak w skrajnych przypadkach prowadzi to Skorpiona do nadmiernej mściwości, dominacji i zaciekłości.

Relacje z innymi

Zodiakalne Skorpiony bardzo rzadko pytają kogoś o radę. Kiedy już to robią, to znak, że naprawdę cenią i szanują zdanie danej osoby. Zazwyczaj jednak wolą robić wszystko same i na nikim nie polegać. Bardzo duży problem mają również z przyznaniem się do błędu. Uważają, że są prawie idealne.

Siła

Pomimo wielu sprzecznych cech, jakie posiadają Skorpiony, cechuje ich przede wszystkim duża siła psychiczna. Posiadają twardą powłokę, rzadko się poddają i nie łatwo ich zniszczyć. Czasami jednak kierują się emocjami. Kiedy zaczyna rządzić serce, a nie rozum, Skorpiony mogą zranić nawet bardzo bliską osobę. Ma to jednak związek z kumulowaniem się silnych emocji w Skorpionie, a nie z rzeczywistą chęcią zranienia kogokolwiek.

Zdjęcie Zodiakalny Skorpion – czego o nim nie wiesz? #2

Intuicja

Skorpion wyczuje kłamstwo na odległość. Bardzo trudno ich oszukać. Bez problemu pozna również nieszczere intencję i fałszywą osobowość. Czasami jednak jest zbyt ostrożny i nie dopuszcza do siebie osób, o których myśli, że chcą go skrzywdzić podczas gdy jest zupełnie odwrotnie.

Wymaganie lojalności

Skorpiony od bliskich oczekują 100% lojalności. Jeśli choć raz ktoś ich zawiedzie, natychmiast zostaje wyrzucony z życia Skorpiona. Nie łatwo potem ponownie wkupić się w jego łaski. Jednak Skorpion również okazuje lojalność i skoczy w ogień za bliskimi, którzy nie zawodzą jego zaufania.