Co kształt Twoich paznokci może zdradzić na temat osobowości?

Ewelina

Lifestyle

July 12, 2018, 11:04 a.m.

Co kształt Twoich paznokci może zdradzić na temat osobowości?

Istnieje wiele kształtów paznokci, od podłużnych do zaokrąglonych, które mogą zdradzać kilka rzeczy na temat naszej osobowości. Przyjrzyj się swoim paznokciom i sprawdź, jak ich kształt Cię opisuje.

Długie i wąskie

Zdjęcie Co kształt Twoich paznokci może zdradzić na temat osobowości? #1

Są to osoby, z którymi ciężko dojść do porozumienia. Bywają cwani i mają materialistyczne podejście do życia, a do tego potrafią szybko poczuć się urażeni. Lubią być w centrum uwagi, a więc zdarza im się domagać zainteresowania.

Trójkątne

Zdjęcie Co kształt Twoich paznokci może zdradzić na temat osobowości? #2

Osoby te posiadają delikatną osobowość. Ich nastrój potrafi bardzo szybko się zmieniać i zdarza im się podłamywać psychicznie. Mają artystyczną duszę, a więc dążą do sławy i lubią, kiedy ktoś zwraca na nich uwagę.

Prostokątne i długie

Zdjęcie Co kształt Twoich paznokci może zdradzić na temat osobowości? #3

Właściciele takiego kształtu odczuwają ogromną odpowiedzialność za swoje zachowanie. Są to osoby rzetelne, spokojne i stawiają na praktyczność. Idealnie nadają się na przywódców. Kładą duży nacisk na niezależność, dzięki czemu mogą budować stabilne życie. Posiadają bardzo otwarty umysł.

Okrągłe

Zdjęcie Co kształt Twoich paznokci może zdradzić na temat osobowości? #4

Są to perfekcjoniści, którzy bardzo dużo wymagają od siebie i od innych. Potrafią być bardzo temperamentni i wybuchowi oraz zdarza im się nie mieć kontroli nad swoimi nerwami.

Małe i kwadratowe

Zdjęcie Co kształt Twoich paznokci może zdradzić na temat osobowości? #5

Posiadacze takiego kształtu paznokci są obrotni i doskonale potrafią rozporządzać pieniędzmi. Bardzo rozsądnie podchodzą do życia. Potrafią jednak być bardzo zazdrośni, nerwowi i zdarza im się wybuchać złością.

W kształcie migdałów

Zdjęcie Co kształt Twoich paznokci może zdradzić na temat osobowości? #6

Są to osoby, które posiadają niesamowicie delikatną i wrażliwą osobowość. Potrafią być bardzo romantyczni i uwielbiają czuć, że są komuś potrzebni. Niestety, ale bardzo łatwo można ich obrazić, co często prowadzi do cichych dni.