Zobacz, co twój kształt stopy mówi o tobie

Zobacz, co twój kształt stopy mówi o tobie
11Sty

Zobacz, co twój kształt stopy mówi o tobie

Co mówi o tobie układ palców u stóp? Wiele osób twierdzi, że sporo. Określanie niektórych cech osobowości poprzez układ palców u stóp przypomina trochę czytanie z dłoni. Przeczytaj artykuł i daj znać, czy u ciebie coś się sprawdziło.

Zdjęcie Zobacz, co twój kształt stopy mówi o tobie #1
fot. shutterstock

#1 – stopa rzymska

Stopa rzymska charakteryzuje się tym, że 3 pierwsze palce mają mniej więcej tą samą długość. Taki układ palców wskazuje na awanturniczy charakter i skłonność do bronienia swojego zdania za wszelką cenę. Osoby ze stopą rzymską kochają podróżować, są otwarci na nowe kultury i ludzi. Większość z nich jest ekstrawertykami. Nie lubią samotności i ciszy.

#2 – stopa kwadratowa

Osoby, których wszystkie palce są tej samej długości charakteryzuje opanowanie, analityczny umysł i racjonalność. Osoby te dużo planują i skrupulatnie wprowadzają swoje plany w życie. Nie oznacza to jednak, że nie lubią się czasem dobrze zabawić i wyluzować w gronie przyjaciół.

#3 – stopa grecka

Zdjęcie Zobacz, co twój kształt stopy mówi o tobie #2
fot. shutterstock

Taką stopę rzadko spotykamy. U posiadacza stopy greckiej drugi palec jest najdłuższy. Osoby te są niesłychanie aktywne i mają dużo energii. Lubią opowiadać o różnych doświadczeniach i zawsze są w centrum wydarzeń. Lubią również angażować się w spory pomiędzy ludźmi, jednak tylko po to, by je wyjaśnić i załagodzić.

#4 – stopa szpiczasta

Szczupła, delikatna stopa świadczy o tajemniczości i skryciu jej posiadacza. Osoby ze szpiczastą stopą są introwertyczne, jednak opiekuńcze. Zawsze wybiegają pomocną dłoń i mają ściśle ustalone priorytety w życiu.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ