Jaką długość ma twój mały palec? To może określić twoją osobowość

Jaką długość ma twój mały palec? To może określić twoją osobowość
05Cze

Czytanie osobowości i przyszłości z kształtu dłoni nie jest niczym nowym. Metoda ta stosowana była już przez starożytne wróżki. Chiromacja, a konkretnie jej część, czyli czytanie z długości małego palca może określić niektóre nasze cechy osobowościowe oraz predyspozycje, jakie posiadamy. Jeśli jesteś ciekawa, sprawdź długość swojego palca i przeczytaj, jakie twoje cechy określa.

#A

Zdjęcie Jaką długość ma twój mały palec? To może określić twoją osobowość #1

Jeśli koniec małego palca sięga mniej więcej do ostatniej linii palca serdecznego, to prawdopodobnie jesteś osobą nieco skrytą. Masz problem z okazywaniem swoich uczuć i emocji, jednak najbliżsi dobrze wiedzą, że ich kochasz. Najbardziej na świecie nienawidzisz kłamstwa i nieuczciwości, na twojej liście wrogów są również hipokryci. W otoczeniu czasami możesz uchodzić za osobę arogancką, ponieważ nie tolerujesz głupoty innych i czasem zwracasz im uwagę. W pracy tolerujesz hierarchię i zgadasz się na wykonywanie zadań, z którymi nie do końca się zgadzasz.

#B

Zdjęcie Jaką długość ma twój mały palec? To może określić twoją osobowość #2

Jeśli twój mały palec ma mniej więcej taką długość jak na zdjęciu, to być może jesteś zbyt wstydliwą osobą. To sprawia, że często nawet jeśli chcesz to zrobić, masz problem z nawiązaniem relacji z inną osobą. Kiedy już ci się to uda, to są to relacje trwałe, oparte na szczerości i lojalności. Bardzo doceniasz ludzi ponieważ wiesz, jak trudno zbliżyć się tobie do innych i innym do ciebie. Niestety, bardzo łatwo zawieść twoje zaufanie i stracić w twoich oczach. Jesteś również osoba, która dąży do celu. Jesteś skrupulatna, dokładna i zdeterminowana, kiedy chcesz coś osiągnąć. W stresowych sytuacjach potrafisz zachować zimną krew, albo przynajmniej nie pokazujesz po sobie silnych emocji.

#C

Zdjęcie Jaką długość ma twój mały palec? To może określić twoją osobowość #3

Twoją zaletą, a jednocześnie wadą jest szybkie wybaczanie ludziom ich błędów. Jesteś bardzo dobrym mediatorem i zawsze udaje ci się osiągnąć kompromis bez większego sporu. Szanujesz zdanie innych ludzi i potrafisz zrozumieć ich postępowanie. Jesteś empatyczna, dlatego doskonale się z tobą rozmawia, współpracuje i ogólnie żyje. Sama jednak masz problem z okazywaniem tego, co naprawdę czujesz w danej sytuacji, co z czasem może stać się problemem dla związku z drugim człowiekiem. Twoje cele życiowe są jasne i dążysz do nich powoli, ale systematycznie.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ