W którym miesiącu się urodziłaś? To wiele mówi o osobowości kobiety

Ewelina

Newsy

01.07.2018 22:38

W którym miesiącu się urodziłaś? To wiele mówi o osobowości kobiety

W którym miesiącu się urodziłaś? To wiele mówi o osobowości kobiety

#Styczeń

Jesteś ambitna i masz własne zdanie na każdy temat. Bywa uparta i bardzo wymagająca, co nie każdemu się podoba. Masz wszystkie cechy liderki, jednak w głębi duszy jesteś bardzo wrażliwa.

#Luty

Potrafisz popadać ze skrajności w skrajność. Jesteś lekkoduchem i nie boisz się ryzyka. Nie lubisz ograniczeń i przestrzegania czyichś reguł. Jesteś też bardzo romantyczna.

#Marzec

Masz w sobie wielką siłę, jednak na co dzień jesteś osobą cichą i spokojną. Przyciągasz ludzi, którzy są tobą zaciekawieni. Zawsze służysz pomocną dłonią, ponieważ ludzie są dla ciebie najważniejsi.

Zdjęcie W którym miesiącu się urodziłaś? To wiele mówi o osobowości kobiety #1

#Kwiecień

Lubisz być w centrum zainteresowania i jesteś duszą towarzystwa. Jednak nie potrafisz pokazywać swoich prawdziwych uczyć. Obawiasz się niezrozumienia i zranienia. Potrafisz natomiast załagodzić każdy konflikt i jesteś ugodową osobą.

#Maj

Masz zasady, których przestrzegasz za wszelką cenę. Jesteś jednak zmienna, jak miesiąc, w którym się urodziłaś.

#Czerwiec

Jesteś wyjątkowo szczera i zasadnicza. Zazwyczaj wszystko dokładnie planujesz i masz silną wolę. Dążysz do wyznaczonego celu, jednak nigdy po trupach.

#Lipiec

Jest w tobie jakaś intrygująca tajemnica. Tym przyciągasz ludzi. Masz również życiową mądrość i inteligencję. Nie dzielisz się jednak swoimi uczuciami, a szczera rozmowa często bardzo mogłaby ci pomóc.

#Sierpień

Masz wielkie serce i nigdy nie zapominasz o innych. Kochasz być w centrum zainteresowania i jesteś dusza towarzystwa. Masz też doskonałe poczucie humoru i jesteś uczynna.

Zdjęcie W którym miesiącu się urodziłaś? To wiele mówi o osobowości kobiety #2

#Wrzesień

Jesteś wymagającą perfekcjonistą. Nie lubisz hipokrytów i nieszczerych osób. Bardzo łatwo stracić twoje zaufanie i bardzo ciężko je również zdobyć. Obawiasz się zranienia.

#Październik

Jesteś skryta i inteligentna. Nie okazujesz emocji i uczuć, ponieważ obawiasz się zranienia. Po jakimś czasie znajomości jednak jesteś w stanie się otworzyć. Zawsze można na ciebie liczyć.

#Listopad

Jesteś marzycielką, która nienawidzi ograniczeń. Ciężko ci się pogodzić z tym, że czasami nie możesz dostać tego, czego chcesz. Dążysz jednak do spełniania swoich marzeń i jesteś pozytywnie nastawiona do świata i nowych doznań.

#Grudzień

Jesteś bezinteresowna i hojna. Wolisz dawać, niż brać. Inni to widzą i za to cię kochają. Można na tobie polegać, jesteś odważna i ciekawa świata.