Ta dziewczyna kupiła jajo na eBay. Nie uwierzysz, co się z niego wykluło!

Ta dziewczyna kupiła jajo na eBay. Nie uwierzysz, co się z niego wykluło!

Dziś nie musimy już nawet ruszać się z domu, aby kupić dosłownie wszystko, co przyjdzie na nam myśl. W Internecie można znaleźć do kupienia przedmioty, o których nam się nawet nie śniło. Popularne serwisy zakupowe zarabiają krocie sprzedając paradoksalnie tanie rzeczy. Dzieje się tak dlatego, że kiedy widzimy niską cenę, kupujemy więcej niepotrzebnych rzeczy.

Czasem jednak bywa tak, że w e-sklepie pojawia się coś, co tak nas zaciekawi i zaintryguje, że nie możemy się temu oprzeć. Tak było w przypadku Charlotte Harrison, która pewnego dnia na eBay zauważyła, że do kupienia jest piękne zielone jajo.

Zdjęcie Ta dziewczyna kupiła jajo na eBay. Nie uwierzysz, co się z niego wykluło! #1
Źródło: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-4116706/Mother-hatches-25-EMU-egg-eBay.html

Charlotte od razu zapragnęła je mieć i poprosiła ojca o zakup. Po kilku dniach do ich domu doszła paczka z bezpiecznie zapakowanym jajem.

24-latka przed przybyciem paczki dowiedziała się wszystkiego na temat zakupionego jaja oraz tego, co znajduje się w środku. Okazało się, że lada chwile na świat miał wykluć się z niego nowy człowiek rodziny. Charlotte kupiła inkubator, zadbała o odpowiednią temperaturę i wilgoć.

Po 30 dniach skorupa jaja zaczęła pękać.

Zdjęcie Ta dziewczyna kupiła jajo na eBay. Nie uwierzysz, co się z niego wykluło! #2

Po 47 dniach oczom Charlott ukazała się malutka główka ptaka Emu.

Zdjęcie Ta dziewczyna kupiła jajo na eBay. Nie uwierzysz, co się z niego wykluło! #3
Źródło: http://elpaisonline.com/index.php/2013-01-15-14-16-26/cantaro/item/244550-nace-un-pajaro-exotico-de-un-huevo-adorno

Ptaszek wyglądał niezwykle uroczo i egzotycznie, jednak Charlott była pełna obaw. Bała się, że ptak nie będzie w stanie przetrwać. Postanowiła więc stać się jeszcze bardziej obeznaną i kompetentną osobą do życia z małym emu. Dziś traktuje go jak członka swojej rodziny i jest z niego niezwykle dumna.

Krzysztof

true

Polecane