Udany panieński - instrukcja obsługi

Udany panieński - instrukcja obsługi

Przed Tobą organizacja wieczoru panieńskiego? Zachowaj spokój. Zastosuj nasze sprawdzone sposoby i wszystko się uda. Ten wieczór ma być pełen emocji, zabawy i salw śmiechu. Oto krótka instrukcja, jak się przygotować.

#1. Odpowiednie towarzystwo

Jeśli nie jesteś pewna, kogo należy zaprosić na panieński, zrób wywiad wśród koleżanek przyszłej panny młodej. Podpytaj jej siostrę, mamę. Dobierz takie towarzystwo, w którym przyszła panna młoda będzie się dobrze czuć. Nie zapraszaj na siłę koleżanek, z którymi relacje są słabe albo już dawno zostały zerwane. Daruj sobie też kuzynki „piąta woda po kisielu”. Pomyśl za to o tych, z którymi przyszła panna młoda spotyka się najczęściej, do kogo dzwoni, z kim pracuje, z kim chodzi na fitness...

#2. Niespodzianka!

Zaskocz ją! Zróbcie przyjęcie niespodziankę. Wiemy, że przy kilku lub kilkunastu dziewczynach ciężko będzie utrzymać to w tajemnicy, ale spróbujcie, bo mina zszokowanej przyszłej panny młodej może być tego warta. Koniecznie nagrajcie to – na pamiątkę.

#3. Klimat

Wybierz miejsce. Czasem najlepsze panieńskie to po prostu domówki. Możecie też zacząć imprezę w mieszkaniu, a gdy się rozkręcicie, przenieść się do klubu i poszaleć na parkiecie. Ważne, żeby miejsce, szczególnie początku imprezy, miało klimat. W tym celu warto pomyśleć o girlandach, balonach, śmiesznych słomkach i innych akcesoriach.

Zdjęcie Udany panieński - instrukcja obsługi #1
fot. Pexels.com

#4. Coś pysznego!

To chyba oczywiste, że chipsy i paluszki to słaba opcja. Dlatego postaraj się z dziewczynami o pyszne słodkości, cupcakes’y, pianki marshmallow, owocowe pucharki. Na ciepło sprawdza się mini pizza, tradycyjne sałatki, albo zupa krem. Na stole musi też znaleźć się miejsce na kolorowe drinki.
Modne są również torty, zdobione fantazyjnie np. przyrodzeniem, ale wybór dekoracji tortu będzie już zależny od dystansu i upodobań przyszłej panny młody oraz decyzji dziewcząt.

Zdjęcie Udany panieński - instrukcja obsługi #2
fot. Pixabay.com

#5. Śmiech i zabawa

To wieczór przyszłej panny młodej. To ona ma błyszczeć przez cały czas. Dlatego musicie o to zadbać, dać jej odczuć, że jest wyjątkowa. Poza upominkami, śmiesznymi prezentami, którymi możecie ją obdarować, miłym akcentem będą zabawy. Możecie ukryć zadania w balonach, które trzeba będzie przebić. Sprawdzają się także quizy na temat wybranka serca „królowej wieczoru”, albo pytania na temat przyszłej panny młodej, na które odpowiadają goście. Ważne, aby wszystko przebiegało w fajnej, swobodnej atmosferze i by na drugi dzień za mocno nie bolała głowa.

Zdjęcie Udany panieński - instrukcja obsługi #3
fot. Pexels.com
Justyna

true

Polecane