Jak wymodelować włosy i nadać im objętość?

Jak wymodelować włosy i nadać im objętość?
20Lut

Lubisz gładkie włosy, ale pod jedynym warunkiem: że mają one odpowiednią objętość u nasady. Poznaj najlepszą technikę do osiągnięcia wymarzonego celu.

Do wymodelowania włosów i nadania im objętości potrzebne są preparaty stylizujące. To one nadają teksturę włóknom włosowym i maksymalną wytrzymałość. Idealnym produktem do stylizacji jest więc pianka.

Wybierz taką, która jest lekka i nie zlepia włosów, na przykład pianka Design Mousse. Inną opcją jest zastosowanie Design Spray. On również dodaje włosom objętości u nasady. Podsumowując: produkty z gamy Volume Theraphy są niezrównane przy zwiększaniu gęstości włosów.

Jak modelować włosy?

Jeżeli chcesz nadać włosom objętość, unikaj nakładania masek u nasady głowy, gdyż zbyt obciążają włosy.
Pracuj kosmyk za kosmykiem. Przede wszystkim, nie spiesz się. Zacznij suszyć włosy u nasady, żeby nadać im objętość. Włóż szczotkę pod włosy tuż przy skórze głowy i unieś je. Wybieraj zawsze cieńsze pasma włosów.

Przyłóż suszarkę do każdego pasma i skieruj na nie strumień ciepła z suszarki. Następnie nadaj kosmykom pożądany kształt, wykonując ruch szczotką ku górze. Utrwal włosy ciepłym powietrzem.

Ciekawe porady o pielęgnacji włosów https://www.jeanlouisdavid.pl/eksperci

o wygładzeniu włosów spryskaj je u nasady preparatem Fix Spray w celu zapewnienia fryzurze trwałości.

Zdjęcie Jak wymodelować włosy i nadać im objętość? #1

Zapisz

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja