Domowy sposób na pozbycie się "pajączków".

Agnieszka
Zdrowie
14.09.2016 20:19
Domowy sposób na pozbycie się "pajączków".

Wiele osób ma problem z rozszerzonymi żyłami, które pojawiają się zaraz pod skórą. Są to tak zwane pajączki i zazwyczaj mają czerwony lub fioletowy odcień. Mogą pojawić się na całym ciele, najczęściej jednak występują na nogach, twarz i szyi. Jeżeli ich skala nie jest rozległa to w łatwy sposób pozbędziesz się ich za pomocą tych dwóch domowych sposobów.

#Ocet jabłkowy.

Zdjęcie Domowy sposób na pozbycie się "pajączków". #1

Namocz wacik octem jabłkowym i przyłóż do miejsca, gdzie występują pajączki pajączki. Zabieg powtarzaj 3 razy dziennie przez okres 4 tygodni. Po upływie tego czasu zobaczysz zaskakujące efekty!

Pamiętaj, aby nie używać octu jeśli pajączki występują na twarzy, szyi lub innych wrażliwych miejscach. W tym przypadku zastosuj drugą metodę.

#Zielone pomidory.

Zdjęcie Domowy sposób na pozbycie się "pajączków". #2

Zielone, niedojrzałe pomidory zawierają solaninę, która jest naturalną toksyną, jednak ma właściwości, które doskonale radzą sobie z pajączkami. Nie spożywaj więc zielonych pomidorów, ale zastosuj je na skórę. Wystarczy, że zielonego pomidora pokroisz w plasterki na przyłożysz do miejsca występowania pajączków na 2-3 minuty. Po tym czasie przemyj i nawilż skórę, ponieważ solanina ma właściwości wysuszające. Zabieg powtarzaj raz dziennie, przez 10 dni.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną