Jeżeli przez miesiąc nie będziesz jadła słodyczy, piła alkoholu, a także wszelkie budki z fast foodem będziesz omijała szeroki łukiem – to efekty Cię naprawdę zaskoczą! Po pierwsze zwiększysz swoją odporność na choroby, a także na stres. Poprawisz swoją kondycję i sylwetkę. Zaczniesz lepiej spać i mieć lepsze samopoczucie. Wygląd Twojej cery i paznokci zdecydowanie poprawi się. Pozbędziesz się wzdęć i zgagi, a także po treningu szybciej się zregenerujesz :)
Co uzyskasz odpuszczając alkohol, słodycze i fast foody przez MIESIĄC?
# alkohol
# słodycze
# rodzina
# dieta
# fastfood
# poradnik
# trik
Następne inspiracje
Jak wpływają na nasze zdrowie ulubione PRZEKĄSKI, SŁODYCZE ITP?
Dieta i żywienieDlaczego warto jeść CUKINIĘ?
Dieta i żywienieWykorzystaj te triki a SPALISZ TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ!
Dieta i żywienieJakie WARZYWA dostaniemy na straganie w SIERPNIU?
Dieta i żywienieJakie OWOCE dostaniemy na straganie w SIERPNIU?
Dieta i żywienieCo uzyskasz odpuszczając alkohol, słodycze i fast foody przez MIESIĄC?
Krzysztof
22.03.2017
Co się stanie jeśli zrezygnujesz z cukru na 3 dni?
Agnieszka
24.12.2016
Zobacz, co stanie się z twoim organizmem, jeśli zrezygnujesz z cukru na miesiąc!
Agnieszka
12.12.2017
Odstaw cukier na miesiąc, a zobaczysz co się stanie – 6 niesamowitych korzyści!
Agnieszka
28.10.2016
Chcesz zrezygnować z jedzenia CUKRU?
Krzysztof
20.12.2016