Jeżeli masz w domu prawdziwy miód który już stwardniał to oczywiście możesz go z powrotem upłynnić, ALE musisz pamiętać, że jeżeli będziesz go podgrzewała w temperaturach wyższych niż 40°C to miód może stracić swoje właściwości.
NIGDY NIE RÓB TEGO Z MIODEM!
# inne
# miód
# poradnik
# kuchnia
# trik
NIGDY nie rób tego z ciastem!
Krzysztof
23.05.2016
NIGDY nie rób tego z pieczarkami!
Krzysztof
29.05.2016
Nie rób tego z masłem!
Krzysztof
21.09.2015
Nigdy tego nie rób z lukrowanym ciastem!
Krzysztof
07.01.2016
NIGDY tego nie rób podczas odchudzania!
Krzysztof
14.06.2016