Jeżeli masz w domu puste opakowanie po bombonierce to możesz wykorzystać tackę jako pojemnik na kostki lodu! Wystarczy nalać wody i wstawić do zamrażalnika!
NIGDY NIE WYRZUCAJ opakowań po bombonierkach!
# inne
# lód
# poradnik
# kuchnia
# trik
Następne inspiracje
PAMIĘTAJ O TYM jeżeli robisz pieczeń rzymską!
Dieta i żywienieJAK PRAWIDŁOWO gotować warzywa?
Dieta i żywienieSKUTECZNY SPOSÓB na złoty kolor sernika!
Dieta i żywieniePAMIĘTAJ O TYM jeżeli będziesz łuskać orzechy włoskie!
Dieta i żywienieJAK SZYBKO I SPRAWNIE ściągnąć skórę z kiełbasy?
Dieta i żywienieNIE WYRZUCAJ RESZTEK!
Krzysztof
13.02.2016
Nigdy nie wyrzucaj jedzenia! Sprawdź ciekawe porady
Krzysztof
11.02.2018
Nigdy nie wyrzucaj tych BANANÓW!
Krzysztof
04.02.2018
NIE PRZECHOWUJ tych rzeczy obok siebie!
Krzysztof
14.02.2016