Jeżeli podczas jazdy samochodem (bez systemu ABS) w zimie wpadniesz w poślizg i zbliżasz się do przeszkody to zacznij hamować pulsacyjnie! Dzięki temu odzyskasz przyczepność i zwiększasz prawdopodobieństwo zatrzymania się na czas.
Jeżeli wpadniesz w POŚLIZG to wykorzystaj to!
# samochód
# rodzina
# poradnik
# auto
# podróż
# trik
WYKORZYSTAJ TO jeżeli twoje buty są śliskie!
Krzysztof
23.02.2016
Pamiętaj o tym jeżeli ZAKOPIESZ się w ŚNIEGU!
Krzysztof
29.12.2016
WYKORZYSTAJ TO gdy się zakopiesz!
Krzysztof
10.02.2016
Wykorzystaj to jeżeli obtarły Cię buty!
Krzysztof
12.01.2016
Wykorzystaj ten sposób podczas ODŚNIEŻANIA!
Krzysztof
08.11.2016