Jeżeli podczas odśnieżania śnieg ciągle klei się do łopaty to następnym razem spryskaj ją preparatem WD40! Dzięki temu śnieg na pewno nie będzie się przyklejał.
Wykorzystaj ten sposób podczas ODŚNIEŻANIA!
# lifestyle
# poradnik
# trik
WYKORZYSTAJ TO podczas sprzątania!
Krzysztof
11.02.2016
WYKORZYSTAJ ten sposób!
Krzysztof
11.02.2016
WYKORZYSTAJ TEN SPOSÓB!
Krzysztof
10.02.2016
PAMIĘTAJ o tym w zimie!
Krzysztof
09.02.2016
ZASTOSUJ TEN TRIK W ZIMIE!
Krzysztof
02.03.2016