Jeżeli wjechałaś w śnieg lub w piach i nie możesz wyjechać – użyj kołpaka jako łopaty i wykop się:) No chyba, że masz alufelgi. Wtedy możesz spróbować podłożyć pod koła dywaniki.
WYKORZYSTAJ TO gdy się zakopiesz!
# rady dla podróżujących
# rodzina
# poradnik
# trik
Pamiętaj o tym jeżeli ZAKOPIESZ się w ŚNIEGU!
Krzysztof
29.12.2016
WYKORZYSTAJ ten sposób!
Krzysztof
11.02.2016
WYKORZYSTAJ TEN SPOSÓB!
Krzysztof
10.02.2016
Wykorzystaj to w swoim OGRODZIE!
Krzysztof
30.05.2016
Wykorzystaj to KUPUJĄC pamiątki na wakacjach!
Krzysztof
11.05.2016