Wielka promocja w Rossmannie. Nawet do - 50 proc. na wybrane produkty!

Justyna
Newsy
08.11.2022 21:05
Wielka promocja w Rossmannie. Nawet do - 50 proc. na wybrane produkty!

Rossmann przygotował dla swoich klientów i klientek kolejną promocję na kosmetyki. Tym razem obniżka sięga aż 50 proc., a objęte nią jest 3,5 tys. produktów.

Popularna drogeria

Rossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Pierwszy sklep w naszym kraju został otwarty w 1993 r. w Łodzi. Już 22 lata później marka świętowała powstanie 1000-nej drogerii w warszawskich Złotych Trasach. Obecnie ma 1.500 sklepów w Polsce, a codziennie zakupy w drogeriach tej sieci robi ponad 820 tys. Polaków.

By ułatwić swoim klientom zakupy Rossmann uruchomił sklep internetowy. Logując się na stronie: www.rossmann.pl można zamawiać ulubione produkty o dowolnej porze, bez potrzeby ruszania się z domu. Powstała także aplikacja Rossmann PL, która umożliwia wstąpienie do Klubu Rossmann. Cieszy się ona wielkim zainteresowaniem, bowiem korzysta z niej 7 mln użytkowników.

- 50 proc. na wybrane produkty

Wszyscy, którzy chcą skorzystać z obecnej promocji, muszą się pospieszyć, bo obniżka obowiązuje tylko do środy 9 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Aby wziąć udział w promocji, należy być członkiem Klubu Rossmann i aktywować w aplikacji kupon upoważniający do zniżki. Promocja dotyczy produktów oznaczonych logotypem "Czujesz Klimat?" i obowiązuje w drogeriach stacjonarnych (również przy korzystaniu z Rossmann GO) oraz w drogerii internetowej.

Promocją objęte są pierwsze dwie sztuki tego samego artykułu (posiadającego taki sam numer katalogowy). Każdy kolejny przelicza się wg obowiązującej aktualnie ceny. Rossmann nie wprowadził natomiast limitu sztuk podczas jednej transakcji, więc w koszyku możemy umieścić ich dowolną liczbę.

Inicjatywa „Czujesz Klimat?"

„Czujesz Klimat?” – to pytanie ma nas zachęcić do refleksji nad tym co wspólnie możemy zrobić dla dobra naszej planety.  Rossmann ułatwia klientom wybór bardziej przyjaznych środowisku produktów, oznaczając je w sklepach stacjonarnych logotypem "Czujesz Klimat?", a na stronie: www.rossmann.pl oraz w aplikacji Rossmann PL dodając jeszcze piktogramy symbolizujące: naturalny, przyjazny skład, dobre dla środowiska opakowanie i bardziej zieloną produkcję.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną