Jak sprawdzić, czy Twój partner wciąż jest w Tobie zakochany?

Justyna

Związki

18.10.2022 20:03

Jak sprawdzić, czy Twój partner wciąż jest w Tobie zakochany?

Znany ekspert od związków, psycholog Chris Riley w rozmowie z magazynem „The Sun" zdradził, na jakie zachowania warto zwrócić uwagę, żeby sprawdzić, czy partner wciąż jest w nas zakochany

Na co zwrócić uwagę?

Z pewnością wiele kobiet zastanawia się, czy ich partner wciąż darzy je niesłabnącym uczuciem. Według eksperta od związków można to łatwo sprawdzić, obserwujące pewne charakterystyczne zachowaniach. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę!

Najwięcej „mówią” oczy

Według Rileya to oczy są najważniejsze, ponieważ „mówią" najwięcej o naszych emocjach i uczuciach. Żeby sprawdzić, czy ktoś darzy nas głębokim uczuciem, należy zwrócić uwagę, w jaki sposób na nas patrzy. Psycholog dzieli się ważną wskazówką:

„Jeżeli ktoś jest zakochany, rzadko kiedy odwraca wzrok”.

Mowa ciała wiele zdradza

Zakochany mężczyzna stara się utrzymywać fizyczny kontakt. Może Cię mimochodem dotykać, głaskać, czy muskać. Wciąż szuka pretekstu, by być blisko. Kładzie rękę na ramieniu, na plecach, obejmuje, poklepuje, łapie za rękę, przytula, całuje. Wszystkie te zachowania zdradzają, że pragnie bliskości. Jak mówi Riley:

Mężczyzna chce zapewnić Ci tym poczucie bezpieczeństwa i miłości. Sam także czuje, że ma przy sobie ukochaną osobę”.

Czułe słówka są równie ważne

Psycholog radzi, by zwrócić uwagę na to, w jaki sposób partner się do Ciebie zwraca. W jaki sposób do Ciebie mówi, nazywa cię po imieniu, czy zdrobniale? Według eksperta czułe mówienie do partnera, ale i o partnerze przy innych, to jedna z najważniejszych oznak miłości. Riley uważa:

„Jedną z rzeczy, na które również warto zwrócić uwagę jest czułość”.

Spotkanie z bliskimi

Zakochanemu facetowi zależy na tym, żebyś poznała jego bliskich: znajomych, przyjaciół i rodzinę. Pragnie Cię wprowadzić w swój świat i pochwalić się Tobą przed innymi. Riley jest zdania, że jeżeli partner chce zapoznać cię z rodziną, bliskimi, przyjaciółmi i regularnie zabiera na takie spotkania to oznacza tylko jedno - nie jesteś mu obojętna. Psycholog podkreśla:

„Spędzanie czasu z osobami, które są dla mężczyzny najważniejsze, pokazuje, że Ty także taka dla niego jesteś”.