Will Smith wraca do mediów z poruszającym nagraniem!

Justyna
Newsy
29.07.2022 20:33
Will Smith wraca do mediów z poruszającym nagraniem!

Po czterech miesiącach od pamiętnej gali rozdania Oscarów Will Smith oficjalnie wrócił do życia publicznego, publikując poruszające nagranie. Czego dotyczy wideo?

Ta gala rozdania Oscarów przeszła do historii

W marcu 2022 roku podczas 94. rozdania najważniejszych nagród w branży filmowej doszło do zaskakującego wydarzenia. Statuetka dla najlepszego aktora pierwszoplanowego powędrowała w ręce Willa Smitha, jednak to nie wielka wygrana była przyczyną, przez którą aktor zapisał się tej nocy w historii branży rozrywkowej.

Po mizernym żarcie Chrisa Rocka na temat Jady Pinkett Smith Will wtargnął na scenę i z całej siły spoliczkował zdezorientowanego komika. Sytuacja wstrząsnęła nie tylko branżą filmową, ale wszystkimi mediami.

Przerwa w życiu publicznym

Cena za impulsywne zachowanie okazała się wyjątkowo bolesna. Mimo że Will Smith zabrał głos jeszcze na scenie i przeprosił swoją ofiarę, to Akademia Filmowa podjęła surową decyzję. Postanowiono, że przez 10 lat nie będzie mógł uczestniczyć w żadnych wydarzeniach lub programach Akademii. Decyzja dotyczy również Oscarów.

Następnie aktor Will Smith opublikował obszerny wpis, w którym przeprosił Chrisa Rocka. Potem zniknął z przestrzeni publicznej na 4 miesiące.

Poruszające nagranie

Will Smith wrócił dopiero teraz, publikując na YouTube pięciominutowe nagranie, w którym mierzy się z najczęściej zadawanymi mu w ostatnim czasie pytaniami.

Naturalnie całe nagranie poświęcone było głośnemu skandalowi. Smith przyznał, że próbował już wcześniej spotkać się z Rockiem:

„Próbowałem skontaktować się z Chrisem. Zostałem poinformowany, że nie jest gotowy, aby ze mną rozmawiać, ale gdy to się zmieni, wtedy da mi znać. Powiedziałbym Ci, Chris, że Cię przepraszam. Moje zachowanie było niewybaczalne. Jestem gotowy, kiedykolwiek chciałbyś porozmawiać”.

Dalej Smith konsekwentnie tłumaczył:

„To była jedna z rzeczy, której byłem całkowicie nieświadomy. Nie myślałem o tym, ile osób zranię, kiedy zraniłem go w tamtym momencie. Chciałbym przeprosić matkę Chrisa, jego całą rodzinę, w szczególności jego brata Tony'ego Rocka”.

Laureat Oscara zdaje sobie sprawę, że wyrządzonych szkód nie da się już odkręcić. Nadal ma jednak nadzieję, że uda mu się zaprowadzić pozytywne zmiany w swojej osobowości.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną