Joanna Opozda sprzedaje suknie ślubne! Cena robi wrażenie!

Agnieszka
Newsy
05.07.2022 9:44
Joanna Opozda sprzedaje suknie ślubne! Cena robi wrażenie!

Joanna Opozda wydała na swoje suknie ślubne robiącą wrażenie kwotę, a teraz chce sprzedać je za połowę ceny! Ogłoszenie w sieci opublikowała jednak jej siostra. 

Ślub Joanny Opozdy

Ślubem Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, który miał miejsce w sierpniu 2021 roku, interesowały się media z całego kraju. Nic w tym dziwnego, w końcu byli wtedy jedną z najgorętszych par polskiego show biznesu. Niedługo po tym, jak ich fani dowiedzieli się o ślubie, na jaw wyszła także informacja o tym, że Joanna Opozda jest w ciąży.

Niestety, ich związek nie przetrwał. Zanim jednak się rozpadł, wokół pary pojawiało się mnóstwo kontrowersji. Zaczęło się od rodzinnego konfliktu Joanny Opozdy z jej ojcem, w który zaangażował się także Antoni Królikowski. Skończyło natomiast na rzekomej zdradzie Królikowskiego oraz jego występie w kontrowersyjnej federacji MMA, gdzie zatrudniono sobowtórów Władimira Putina i Wołodymira Zełenskiego. 

Teraz Joanna Opozda widocznie na dobre chce zamknąć rozdział związku z Królikowskim i postanowiła sprzedać swoje suknie ślubne.

 

Joanna Opozda sprzedaje suknie ślubne

Na swoim ślubie Opozda zaprezentowała się w dwóch sukniach. Obie były z kolekcji Laurelle. Jedna, wysadzana kryształami Swarovskiego, miała długi welon i była założona na czas ślubu. Druga, nieco skromniejsza jednak wciąż zjawiskowa, służyła ówczesnej pannie młodej podczas przyjęcia weselnego.

Sukienki oryginalnie kosztowały odpowiednio 12 i 8 tysięcy złotych! Joanna Opozda chce je natomiast sprzedać za połowę ceny. W sieci ogłoszenie umieściła jej siostra.

“Warszawa. Sprzedam suknię ślubną z zeszłorocznej kolekcji Laurelle. Wysadzana kryształkami Swarovskiego. Welon w komplecie. Kupiona za 12 tysięcy. Sprzedam za połowę“- czytamy w ogłoszeniu.

“Warszawa. Sprzedam suknię ślubną z zeszłorocznej kolekcji Laurelle. Kupiona za 8 tysięcy. Sprzedam za połowę“- napisano pod zdjęciami drugiej z sukienek Opozdy.

Choć ceny obu sukni, nawet po obniżce cen o połowę, nie należą do najtańszych, to z pewnością ktoś w końcu skusi się na ich zakup.

  

 

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną