Chusteczki WaterWipes – co je wyróżnia? Dlaczego są polecane do opieki nad niemowlakami?

Sponsorowany
Niemowlę
11.04.2022 15:53
Chusteczki WaterWipes – co je wyróżnia? Dlaczego są polecane do opieki nad niemowlakami?

Chusteczki nawilżane w ostatnich latach stały się popularnym produktem dla niemowlaka. To obecnie must have każdego rodzica. Stanowią niezawodną pomoc w codziennej pielęgnacji dziecka. Najczęściej przy takich czynnościach jak przewijanie czy wspólny posiłek. Świetnie sprawdzają się również podczas codziennych spacerów i zabawy z maluchem. Obecnie możemy spotkać szeroką gamę tego typu produktów, niestety niektóre z nich zawierają szkodliwe, toksyczne substancje które mogą powodować reakcje alergiczne skóry. Po jakie chusteczki więc sięgnąć, aby mieć pewność, że nie zaszkodzą naszemu maluchowi?

Im prostszy skład, tym lepiej!

Wśród chusteczek nawilżanych niezwykłą popularnością cieszą się chusteczki nasączane czystą wodą, cechujące się prostym składem, które nie podrażniają podatnej na uczulenia skóry. Jednak wszyscy doskonale wiemy, że niemowlęta są bardzo wrażliwe i potrzebują właściwej opieki, zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia.

Dlatego naprzeciw oczekiwaniom zatroskanych o swoich dzieci rodziców wyszła marka Waterwipes.

Waterwipes to w pełni biodegradowalne i nietoksyczne chusteczki. Nie zawierają substancji zapachowych. Wykonane w 100% z wiskozy – odnawialnego materiału roślinnego, który nie zawiera plastiku. Wiskoza jest jedwabiście miękka i wytrzymała, dzięki temu chusteczki nie rozrywają się w rękach, więc można bez obaw wycierać i przewijać maluszka.

Chusteczki Waterwipes zostały tak zaprojektowane, aby w najbezpieczniejszy sposób oczyszczały skórę dziecka oraz zapewniały odpowiednie nawilżenie i komfort.

W składzie znajdziemy tylko dwa składniki: 99,9% wody oraz kroplę ekstraktu z pestek grejpfruta. Woda w naturalny sposób oczyszcza i nawilża skórę, a dzięki obecności ekstraktu z pestek grejpfruta dodatkowo odżywia skórę dziecka oraz pełni rolę naturalnego konserwantu.

Co świadczy o wyjątkowości chusteczek WaterWipes?

Przede wszystkim najprostszy i najkrótszy skład na świecie! Swoją unikalność zawdzięczają też specjalnej technologii filtrowania wody. Proces ten polega na użyciu minimalnej ilości składników, co daje stworzenie najczystszego, świeżego produktu.

Na uwagę zasługuje również opakowanie, które zostało wykonane z recykglinowanych materiałów. Marka kładzie jednocześnie bardzo duży nacisk na ich produkcje, przyczyniając się do dbania o przyszłość naszej planety, a co z tym idzie – zachęcania do tego konsumentów.

Wybór chusteczek Waterwipes sprawi, że Twoje dziecko będzie zadowolone, a tym samym Ty spokojniejsza.

Jeśli szukasz bezpiecznych i biodegradowalnych chusteczek, koniecznie sprawdź chusteczki Waterwipes na Ekodrogeria.pl!

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną